Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy'un magazin gündeminde yıllardır yer alan 'Hayatı film oluyor' şeklindeki haberlere sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla cevap verdi.

Caner Topçu'nun Oynadığı Başka Türlü Aşk Filminde Önemli Gelişme! Caner Topçu'nun Oynadığı Başka Türlü Aşk Filminde Önemli Gelişme!

Bülent Ersoy, menajeri Haluk Şentürk ve 2022 yılına damgasını vuran Bergen filminin yapımcısı Mine Şengöz ile buluştu. Ünlü şarkıcı, hayatının anlatılacağı film için imzayı attı. Diva'nın tüm yaşamının anlatılacağı projenin çekimleri önümüzdeki günlerde başlanacak. Filmde Ersoy'u kimin oynayacağı ise şimdiden çok sayıda vatandaş tarafından merak edilmeye başladı.

Bülent Ersoy'un Paylaşımı:

bulent-ersoy

'Bir Bülent Ersoy Geldi Geçti'

70 yaşındaki şarkıcı yaşamının film olacağı iddialarına sıcak baktığını iki sene önce, "Ben yaşarken insanlar doğruları bilsinler. Sonradan yalan yanlış bir şeyler olmasın"  sözleri ile belirtmişti. Ersoy, konuya ilişkin açıklamasında "Hepsini yeniden yaşayacağım için acaba kaldırabilecekmiyim? Çünkü o günleri yeniden yaşıyor olacağım. Ben yaşarken en azından doğruları insanlar bilsinler. Sonradan yalan yanlış bir şeyler olmasın. Benden kendi ağzımdan duysunlar gerçekleri. Bir Bülent Ersoy geldi geçti. Hayatımı canlandıracak kişiyi bilemem. Beni kim oynar düşünmedim, zaten henüz imzalamadım"  ifadelerine yer vermişti.