Bankalar da vatandaşa destek olmak amacıyla çeşitli kampanyalar sunmaya devam ediyor. Kuveyt Türk Bankası tarafından açıklanan kampanya detayında banka yeni müşterilerine geri para ödemesi yapacak. 

Kuveyt Türk Bankası, kampanyaya katılım sağlayanlara 200 TL’lik alışverişi bedavaya getiriyor. Görüntülü görüşme kampanyaları son zamanlarda bankalar tarafından çok sık yapılıyor. Kuveyt Türk bankasına görüntülü görüşme yaparak kayıt olacak olan her müşteriye yapacağı ilk 200 TL ve üzeri harcamada 200 TL Altın Puan verilecek.

PTT, 1-2-3 Çocuk Sayısına Şak Diye Ödüyor! Başvurular Bitti Bitiyor PTT, 1-2-3 Çocuk Sayısına Şak Diye Ödüyor! Başvurular Bitti Bitiyor

Kampanya ile alakalı Bankadan yapılan açıklama şu şekilde;

  • Kampanyadan Kuveyt Türk Mobil’den 1 Ocak 2023’ten itibaren görüntülü görüşme ile hesap açan müşterilerimiz faydalanabilir.
  • 31 Mayıs 2023’e kadar görüntülü görüşme ile hesap açan ve devamında Sağlam Kart alan müşterilerimize, yapacakları ilk 200 TL ve üzeri harcamada 200 TL Altın Puan verilecektir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için hesap açılış sürecimizin ilk adımında yer alan ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya kazanımı tek seferliktir.
  • Kuveyt Türk, önceden haber vermeden kampanya koşullarında değişiklik yapabilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.