Bir haftanın daha sonuna yaklaşırken, yeni haftada vizyona girecek filmler merak konusu oldu. Milyonların beklediği serilerin devam filmleri, animasyon filmler ve komedi filmleriyle birlikte bu hafta da 10 farklı yapım vizyona girecek. 

17 Mart Haftası Vizyona Girecek Filmler 

Sinema solanlarında bu hafta vizyona giren filmler arasında iki yerli korku filmi de yer aldı. İşte bu hafta vizyona girecek filmler:

17martvizyondakifilmler

John Wick - 22 Mart 2023

Başına koyulan ödül nedeniyle onlarca kiralık katille savaşan John Wicki özgürlüğünü elde etmek için Yüksek Şura'ya mücadelesini anlatır. Ürdün, Japonya, Almanya, Fransa ve ABD'de yaşanan maceraları konu alan film, 169 dakikalık süresiyle, 22 Mart günü vizyonda olacak. 

Shazam: Tanrıların Öfkesi - 17 Mart 2023

David F. Sandberg'in yönettiği filmi Henry Gayden tarafından kaleme alındı. Oyuncu kadrosunda Zachary Levi, Helen Mirren ve Rachel Zegler'in yer aldığı filmde Levi'nin canlandırdığı süper güç, Shazam formuna dönüşme yeteneği kazanıyor. 

Asi - 17 Mart 2023 

Fransa, Belçika ve Lüksemburg'un ortak yapımı Asi filmi, 2012-2015 yıllarında çatışmalara katılmak için Avrupa'dan Suriye'ye gidenleri konu alıyor.  Fas asıllı Belçikalı Bilall Fallah ve Adil El Arbi imzalı film, Suriye'de savaş mağdurları için yardıma giden bir adamın hikayesini anlatıyor. 

vizyondakifilmler

Şüphe - 17 Mart 2023

Babasının ölümüyle ilgili gerçekleri araştıran bir kadının yaşadıklarını anlatan Şüphe filminde Samantha Bond, Patrick Bergin ve James Cosmo gibi ünlü isimler rol alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Jamie Patterson oturuyor. 

Kahraman Kuyruklar - 17 Mart 2023 

Fransız yapımı Kahraman Kuyruklar isimli animasyon film, yaşadıkları şehri kurtarabilmek için zorlu bir macereya atılan Pattie isimli fare ve kedi arkadaşı Sam'in hikayesini konu alıyor. 

Mahkum 77 - 17 Mart 2023 

Dram türündeki İspanyol gerilim filmi Mahkum 77, İspanya'nın demokrasiye geçiş dönemini anlatıyor. Bu dönemde işlemediği bir suçtan 20 yıl cezaya çarptırılan Manuel'in hapishanedeki yaşamını konu alan film, uygulanan orantısız güç ve işkenceleri aktarıyor. 

vizyonagirecekfilmler

Haris 17 Mart 2023

Haftanın yerli korku filmi Haris, borçlarını ödeyebilmek için bir hazinenin peşine düşen adamın yaşadığı korku dolu olayları konu alıyor. Kadir Genç'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde, Mesut Gedikoğlu, Hasret Yılmaz ve Sinem Can Aksu rol alıyor.

Cin Büyüsü - 17 Mart 2023

Haftanın bir diğer yerli korku filmi olan Cin Büyüsü, cinlerin musallat olduğu bir kadının hayatının nasıl kabusa döndüğünü anlatıyor. 

Karlar Kralı Norm 3 - 17 Mart 2023

ABD yapımı Karlar Kralı serisindeki üçüncü film olan Karlar Kralı Norm 3: Aile Tatili filmi, ailesiyle tatile çıkan Norm'un çalınan tacını bulmasını konu alıyor. 

Milyonların Oynadığı Oyunun Filmi İçin Geri Sayım Başladı Milyonların Oynadığı Oyunun Filmi İçin Geri Sayım Başladı

Louis Tomlinson: All of Those Voices 

Bu haftanın tek belgesel yapımı olan Louis Tomlinson: All of Those Voices filmi, Louis Tomlinson'un müzikal yolcuğunu anlatıyor. Ünlü belgesellerin tipik çekimlerinden kaçınan film, izleyicilere Louis'in hayatını ve kariyerini samimi bir dille aktarıyor.