Durumu kurtarmaya çalışan kişiler genellikle söyledikleri yalanlarla ünlenirler. Anlık olarak kendilerini kurtarmaya çalışan bu kişiler yalan söylemekten çekinmedikleri gibi ilk olarak kendileri yalanlarına inanırlar. 

Peki hangi burçlar doğuştan yalancıdır? Hangi burç insanının söylediklerine dikkat edilmelidir? İşte yapılan araştırmanın detayları... 

Bu Burçlar Doğuştan Yalancı! 

Yapılan araştırmaya göre 'doğuştan yalancı' olduğu düşünülen 3 farklı burç var: İkizler, Kova ve Balık! 

Meteoroloji Alarmlarına Yenisini Ekledi! Dikkat Geri Geliyor Meteoroloji Alarmlarına Yenisini Ekledi! Dikkat Geri Geliyor

Burçlara inanan herkesin sık sık sorguladığı 'en yalancı burçlar hangileri' sorusu, yapılan bir araştırmayla yanıt buldu. Araştırma; Kova, Balık ve İkizler burçlarının en yalancı burçlar olduğunu ortaya koydu. 

Peki bu 3 burç neden yalancı? Nelere dikkat etmek gerekli? 

ikizlerburc

İkizler Burcuyla İş Yaparken İki Kez Düşünün! 

İlişkilerde kötü olduğu kadar boş vaat vermekten hoşlanan İkizler burcu, en yalancı burçlardan biri. Bu yüzden İkizler burcunun söylediklerini pek de ciddiye almamakta fayda var.

Özellikle de İkizler burcu biriyle iş yapmadan önce iki kez düşünmek oldukça önemli. Çünkü İkizler burcu yapısı gereği sıkılgan ve dikkati hızlı dağılan bir karaktere sahiptir. Bu nedenle de sizi yarı yolda bırabilir.

Yalan konusunda usta olan bu burçla zor durumda kalmamak için ilişkilerin belli bir seviyede tutulması oldukça önemli. 

kovaburc

Kova'nın Bir Dediği Diğerini Tutmaz! 

Kova insanları genel olarak duygusal bir ruh haline sahiptir. Bu nedenle de bir dediği diğerini tutmaz! Duyguları söz konusu olduğunda denge ve tutarlılıktan uzaklaşırlar. Bu nedenle de Kovalar aslında en çelişkili burçlar arasında yer alır.

Kova burcu biriyle ilişki yaşamak da tam bu yüzden oldukça zordur. Ayrıca söylediği gelişi güzel yalanlar da adeta sizi hayattan ve ilişkiden soğutur! 

balikburc

Balık Başkalarının Hislerini Önemsemez 

Duygusallığı ile bilinen Balık burçları aslında başkalarının hislerini hiç önemsemeyen burçlardır. Histeriktir ve sözlerine güvenilmemesi gerekir. Dünyayı adeta kendi etrafında dönüyor sanan Balık burçlarının duyguları sadece kendileri için ön planda olur. 

akrepburc

Bonus: Akreplere Dikkat! 

Cinselliği ile ön planda olan Akrep burçları da aslında dikkat edilmesi gereken burçlar arasında yer alıyor. Doyumsuz olarak da ifade edilen Akrep burçları, çoğu zaman çileden çıkarma konusunda ustadır.