Emekli Promosyonunda Yapı Kredi'den Flaş Devrim! Son 9 Gün Emekli Promosyonunda Yapı Kredi'den Flaş Devrim! Son 9 Gün

Ziraat Bankası'ndan müşterilerine önemli duyuru geldi. Kahramanmaraş'ta yaşanan deprem felaketi sonrasında kamu bankasının depremzedelere yönelik çalışmaları devam ediyor. Ziraat Bankası yeni bir duyuru yaparak Depremzede Çiftçiler için ödeme yapılacağını duyurdu. Ziraat Bankası'nda hesabı olan Çiftçiler 550 TL karşılıksız yardım alabilecek. Peki, Ziraat Bankası'ndan kimler yardım alabilir? O listeyi Hemen kontrol edin adınız soyadınız varsa yardım için başvuru yapın.

Kahramanmaraş'ta peş peşe yaşanan iki depremle birlikte 11 ilde büyük oranda yıkım oluştu. Devlet, deprem bölgesinde yaraları sarmak amacıyla birçok çalışma başlattı ve destek ödemesi vermeye başladı. Depremzede vatandaşlara yönelik bir destek ödemesi de Ziraat Bankası'ndan geldi. Deprem bölgesinde yaşayanlara Ziraat Bankası'ndan 550 TL'lik devlet desteği verilecek. Sadece Ziraat Bankası'nda hesabınız olmak yeterli. Peki, 550 TL devlet desteği nasıl alınır?

bu-bankada-hesabi-olanlar-hemen-550-tl-karsiliksiz-odemeyi-alin-2

Ziraat Bankası'ndan Depremzedelere Yardım Ödemesi

Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve Asrın felaketi olarak adlandırılan deprem felaketi sonrası Türkiye adeta seferberlik ilan etti. 11 ilde 45.000'in üstünde can kaybı yaşanırken depremin yaralarını En azından maddi olarak sarmak amacıyla devlet birçok destek ödemesi vermeye başladı. Devlet desteği ödemelerinin yanı sıra kamu bankalarından da vatandaşlara destek ödemeleri veriliyor. O ödemelerden biri de Ziraat Bankası'ndan geldi. Ziraat Bankası Depremzede Çiftçilere tek bir koşul karşılığında 550 TL'lik Ödeme yapacak.

bu-bankada-hesabi-olanlar-hemen-550-tl-karsiliksiz-odemeyi-alin-1

550 TL'lik Destek Ödemesi Başladı

Resmi gazetede yayınlanan karar doğrultusunda Ziraat Bankası tarafından deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlara 550 TL'lik destek ödemesi verilecek. OHAL ilan edilen 11 ilde uygulanacak olan ödemeler Ziraat Bankası'nda hesabı olan vatandaşa yapılacak. Deprem bölgesinde hayvancılık ile uğraşan vatandaşlar içinde Ziraat Bankası'ndan yeni açıklama geldi.

Ziraat Bankası aracılığı ile hayvancılık ve çiftçilikle uğraşan vatandaşlara devlet tarafından destek ödemesi yapılacak. Alınan bilgiye göre küçükbaş hayvanlar için 50 TL büyükbaş hayvanlar için ise 500 TL yem desteği verilecek. Destek ödemesinden faydalanmak için hayvancılıkla uğraşan depremzedelerin çiftçi kayıt sistemine kayıtlı olmaları gerekiyor. Kayıtlı olan vatandaşlar T.C kimlik kartları ile birlikte en yakın Ziraat Bankası şubesinden ödemesini alabilir.