Kanal D ve Erler Film uzun zamandır Arka Sokaklar dizisi hakkında yorum yapmıyor. İşte bu sebeple izleyici her hafta Cuma günü Arka Sokaklar yeni bölüm bu akşam var mı? Arka Sokaklar neden yok? Aramasını yinelerken bu akşam da Arka Sokaklar bu akşam var mı yok mu sorusunu soruyor. Türlü türlü iddialar ile bu ara boğuşan yıllara meydan okuyan dizi Arka Sokaklar 30 Aralık yayınlanacak mı? İşte detaylar...

Arka Sokaklar yeni bölümleri uzun zamandır yayınlanmıyor. İzleyici 45 gün ara verdiği açıklanan Arka Sokaklar dizisi için ''Arka Sokaklar 45 gün geçti mi?'' sorusunu soruyor. Arka Sokaklar 639. Bölümü kemik izleyici kitlesi tarafından merakla araştırılıyor. 

Alparslan Büyük Selçuklu İfşa Edildi! Devletin Direği Amidülmülk Geliyor Alparslan Büyük Selçuklu İfşa Edildi! Devletin Direği Amidülmülk Geliyor

En son 18 Kasım tarihinde yayınlanan yeni bölümü sonrasında türlü türlü iddialar ortaya atılan Arka Sokaklar dizisinin kanal değiştirdiği bile iddia edilmişti. 16 senedir Kanal D ekranlarının Cuma akşamı klasiği olarak karşımıza çıkan Arka Sokaklar ATV'ye taşınacak iddialarının asılsız çıkması sonrasında izleyici derin bir nefes alırken, bu kere de final yapmadan bitti söylentileri kulaktan kulağa iletiliyor. 

Polisiye dizilerin adeta ülkemizde temsilcisi olan ancak geçtiğimiz sezon 16. Sezonu sonunda bir daha eski seyrine kavuşamayan ve kimi izleyici tarafından 'yeter artık final yapsın' dedirten Arka Sokaklar dizisi ne zaman başlayacağı da açıklandı. 

Arka Sokaklar Yapımcısı Erler Film'in Kanal D'den aldığı çekleri bozduramadığı ve oyunculara da maaşlarını ödeyemediği iddiaları konusunda açıklama yapılmamıştı. Yapımcı İnanoğlu'nun rahatsızlığı sebebiyle çekimlere 45 gün ara verildiği açıklanan Arka Sokaklar dizisi üzerinde hala daha kara bulutlar dolaşmakta. 

İşte Arka Sokaklar dizisi için belirlenen 45 günlük süre yılbaşı itibari ile dolmakta iken, bu hafta Arka Sokaklar var mı sorusunun yanıtı beklenmekte. 

Arka Sokaklar bu hafta var mı?

Arka Sokaklar 639. Bölümü ne zaman sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor. Arka Sokaklar dizisinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı da merak konusu olurken, Türker İnanoğlu babasının sağlığı ve dizinin gidişatı hakkında önemli bilgiler verdi. 

Arka Sokaklar 30 Aralık yeni bölüm var mı sorusunun yanıtı bu haftalık daha olumsuz olarak yanıtlanırken, dizinin başlamasına sayılı günler kaldı diyebiliriz. 

Arka Sokaklar ne zaman başlayacak

Önümüzdeki hafta yılbaşı haftası olmasından mütevellit dizilerin yeni bölümleri yayınlanmıyor. İşte bu sebeple dolan 45 günlük süre sonunda bir de yılbaşı tatili eklenince Arka Sokaklar dizisi başlama tarihi de ertelenmiş oluyor.

Arka Sokaklar 30 Aralık var mı?

Merakla Arka Sokaklar yeni bölüm araştırması yapan izleyici için Arka Sokaklar yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Ancak dizinin yeni bölümleri için belirlenen tarih 6 Ocak olarak belirlenmişken, yılbaşına tatiline giren diziler arasına girecek mi bilinmiyor.