Mart Ayında Başvurusunu Yapan Emekliye Müjde! Nisan da 1,5 Maaş Artı 2 İkramiye Ödemesi Mart Ayında Başvurusunu Yapan Emekliye Müjde! Nisan da 1,5 Maaş Artı 2 İkramiye Ödemesi

Market raflarındaki temel ihtiyaç ürünlerinde son zamanlardaki fiyat artışı vatandaşın tepkisini çekmeye devam ediyor. Bir yandan ürünlerin fiyatı yükselirken bir yandan da market zincirlerinde indirim çılgınlığı sürüyor. Bu defa indirim haberi tuvalet kağıdı için geldi. O markette Büyük tuvalet kağıdı indirimi başladı. Yarın sabah erken kalkan indirimli ürünleri yakalar. Çünkü tuvalet kağıdı fiyatı sadece 22 TL'ye düştü.

Covid 19 pandemisi ile birlikte hayatımızda hijyen ürünlerinin yeri daha da önemli hale geldi. Özellikle tuvalet kağıdı stokları pandemi döneminde resmen tükendi. Bir yandan da fırsatçılar devreye girdi ve tuvalet kağıdı fiyatları arşa çıktı. Artan fiyatlara inat bazı zincir marketlerde tuvalet kağıdı indirimi de yapılıyor. O indirimlerden biri bugün duyuruldu. Yarın raflara gelecek tuvalet kağıdı ürünlerinin fiyatı 22 TL'ye kadar düştü. Ancak ürünler kısa süreliğine indirimde ve stoklarla sınırlı. O sebeple elini çabuk tutan indirimi yakalar.

Zamlı Fiyatlara İnat İndirim Geldi

Hem Covid 19 pandemisi hem de Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik kriz sürecinde son bir yıl içinde Market raflarında bulunan bütün temel ihtiyaç ürünlerine zam geldi. Özellikle Asgari ücretli çalışanlar bu zamlardan son derece şikayetçi. Bir yandan geçinmekte güçlük çeken vatandaşlar bir yandan da Market zincirlerinin indirim haberlerini yakından takip ediyor. Evlerin vazgeçilmez temel ihtiyaç ürünlerinden olan tuvalet kağıdı fiyatları da son bir yıl içinde fiyatı en çok artan ürünlerden biri haline gelmişti. Neyse ki o markette tuvalet kâğıdına büyük indirim başladı.

Sadece 22 TL'ye Satılıyor

Migros tuvalet kağıdı indirimi duyuruldu. Ekonomik ucuz alışveriş yapmak isteyenler için bir numaralı adreslerden biri olan Migros'ta Büyük tuvalet kağıdı indirimi başladı. Migros Market zincirlerinde Yarın sabah saatlerinden itibaren Selpak Delux pamuk katkılı tuvalet kağıdı sadece 22.90'ye satışa sunulacak. Migros'ta satışa çıkacak olan indirimli tuvalet kağıdı 4'lü paket olarak satılıyor.