Yeni yılın gelmesiyle beraber borcu olan kişiler özellikle gelen zamların ardından borçlarını nasıl ödeyeceklerini araştırmaktadır. Yükselen maaşların ardından gelen zamlar vatandaşın cebini olumsuz olarak etkilemektedir. Hal böyle olunca tüm sorumluluk bankaların üzerine biniyor. Bankalar tarafından sunulan borç kapatma kredileri dikkat çekmeye yetti. Borcu olan vatandaşların borcunu sıfırlamasına imkan sağlayacak İş Bankası Borç Kapatma Kredisi ile gündeme geldi.

Son zamanlarda giderek artış gösteren enflasyon oranlarından dolayı bazı vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılamak için borç yapmak zorunda kalıyorlar. Bunların yanış ıra ev yaptıran, evlenen, eşya alan hatta mont almak için bile kredi çeken vatandaşlar bulunmaktadır. Ayrı ayrı bankalara borçları olan kişiler borcunu tek bankada toplamak için araştırma yapmaktadır. İş Bankası borç kapatma kredisi ile ön plana çıkan sitelerden olmayı başarıyor. İş Bankası vatandaşların çeşitli borçları için borç kapatma kredisi fırsatını internet sitesi üzerinden açıkladı. Banka tarafından sunulan borç kapatma kredisi ile ilgili detaylar site üzerinden geldi. 

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi Veriyor

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi ile farklı farklı bankalarda bulunan kredi borçlarınızı ve kredi kartı borçlarınızı ödemenize imkan tanınıyor. Farklı bankalarda bulunan mevcut kredilerinizi Borç Kapatma Kredisi ile İş Bankası’na toplayarak siz de 36 ay taksitle ödeme yapabilir ve borçlarınızı rahatlıkla kontrol altına almanıza imkan tanınıyor. İş Bankası Borç Kapatma Kredisi faiz oranları ise müşteriye özel olarak sunulmaktadır. Borç transferi şartları arasında en önemli olan şart ise talep ettiğiniz ihtiyaç, taşıt veya konut kredisi şartları doğrultusunda başvurunuzun değerlendirilecek olmasıdır.

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi Başvuru işlemleri birden fazla şekilde yapılmaktadır. İş Bankası Borç Kapatma Kredisine başvuru yapmak için İşCep uygulamasını kullanabilirsiniz. İşCep uygulaması harici internet şube üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Tüm bunların harici bankaya kayıtlı telefon numaranız üzerinden Nakit, TC Kimlik No, Kredi Tutarı, Doğum Tarihi yazarak 4402’ye mesaj atıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tüm bu yolların harici size en yakın İş Bankası şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Borç kapatma kredisi başvuru yaparken kredi puanınızın yüksek olması önemlidir.

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu! 7 Şubat 2023 BİM İndirim Listesi BİM Aktüel Ürünler Kataloğu! 7 Şubat 2023 BİM İndirim Listesi

Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ.