Kamu bankaları arasında ön plana çıkan bankalardan olan Halkbank müşterilerine sıfır faiz ile para vereceğini duyurdu. Özellikle borcu olan müşterileri rahatlatacak olan sıfır faizli destek kredisi ile Halkbank tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı.

Hem maddi hem de manevi açıdan müşterisini her daim destekleyen Halkbank farklı kredi paketleriyle karşımıza çıkıyor. 2022 yılında giderek artış gösteren enflasyon rakamları sebebiyle hemen her vatandaş borç etmiş ve borçlarını da daha sonra ödemekte zorlanmıştır. Halkbank tarafından açıklanan sıfır faizli kredi fırsatı herkesin yüzünü güldürmeye yetti. 100 Bin TL’lik kredi kampanyasından faydalanmak için yapılması gerekenler merak edilmektedir. Halkbank tarafından verilen sıfır faizli kredi esnaf kredisi olarak karşımıza çıkıyor. Koronavirüs döneminde vatandaşın ekonomik yönden rahatlaması için sunulan destekler 2023 yılında da devam etmektedir. İşte, Halkbank faizsiz kredi kampanyası ile ilgili merak edilenler…

Halkbank Faizsiz 100 Bin TL Veriyor

Halkbank tarafından para ihtiyacı olan vatandaşlara faizsiz 100 bin TL verilmektedir. KOSGEB destekli krediler için Halkbank tarafından sıfır faiz imkanı tanınırken unutulmaya yüz tutmuş meslekler de canlandırılmaktadır. Esnaf ve sanatkarlara sunulan 100 Bin TL kredi desteğiyle ilgili detaylar Halkbank resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu. Halkbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada:

“Sizlere özel olarak oluşturduğumuz Esnaf Kredilerimiz ile;

25.000 TL Promosyon Müjdesini Vakıflar Bankası Verdi 25.000 TL Promosyon Müjdesini Vakıflar Bankası Verdi

 Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz desteği ile düşük faiz oranından faydalanabilirsiniz.

 İşletme sermayesi ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yönelik taksitlerinizi aylık, 3 aylık, 6 aylık ödeme seçeneğiyle, azami 60 ay vade ile 500.000.-TL’ye kadar finansman sağlayabilirsiniz.

 Mesleki faaliyetinizle uyumlu iş yeri ve taşıt alımına yönelik olarak, 1.500.000.-TL’ye kadar yatırım kredisi kullanabilirsiniz. İş yeri alımlarında 120 aya kadar, taşıt alımlarında ise 84 aya kadar aylık ve 3 aylık ödeme seçenekleri ile uzun vade avantajından faydalanabilirsiniz.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri kefaleti veya Bankamızca Doğrudan Kullandırım şeklinde sunulan kredilerimizi kullanabilirsiniz.

Söz konusu kredi talepleri kredi ve tahsis politikaları doğrultusunda Bankamız tarafından değerlendirilecek olup gerekli görülmesi halinde ek bilgi, belge ve teminat talebinde bulunulabilecektir” denildi.

Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ.

Halkbank 100 Bin TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank 100 Bin TL kredi başvurusu yapmak için Halkbank resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi ayrıca Halkbank mobil üzerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Şayet her iki yoldan da başvuru yapmak istemiyorsanız size en yakın Halkbank şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilir ve krediden faydalanabilirsiniz.