Yıllar önce Elon Musk’ın desteğiyle büyük ilgi toplayan Dogecoin ve ardından büyük kitlelerce benimsenen Shiba Inu’yla devam eden meme token furyası, Solana blok zincirinde de kendine yer buldu. Son dönemde FTX gelişmelerine bağlı ciddi düşüş yaşayan Solano ağına Bonk Inu kan  verdi.

SOLANO TOPARLANMA GAYRETİNDE

SOL, yaklaşık dokuz gün 8 doların biraz üzerinde işlem gördüktükten sonra, salı günü yeniden 13 doların üzerine sıçradı. Oluşan ciddi satış baskısı, Solana'nın dolandırıcılık ve müşteri fonlarını zimmete geçirmekle suçlanan kripto borsası FTX'in kurucusu Sam Bankman-Fried ile yakın bağlarından kaynaklanmıştı.

93 Milyon Dolar Piyasa Değeri

Token arzının  yaklaşık yüzde 50'sine tekabül eden Bonk airdrop'u SOL topluluğunun büyük ilgisini çekti. Bonk gerçekleştirilen airdropun ardından 25 Aralıkta alım satım işlemlerine başlamıştı. Yalnızca son 24 saatte SOL ağı hacimlerinde 19 milyon doları aştı . Bonk 3 Ocak Salı günü 85.000'den holdera ve yaklaşık 93 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaştı. İstatistiklere göre, kullanıcılar geçen hafta Bonk Token kullanarak 500.000'den fazla işlem gerçekleştirdi .

Yüzde 885 Artış!

Yardım Programı İçin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfına Başvurulacak! Yardım Programı İçin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfına Başvurulacak!

Bonk INU son 24 saatte yüzde 95 artış gerçekleştirirken ilk piyasaya çıkışı olan $0.00000009197 bu yana yüzde 885’lik artış gerçekleştirerek yatırımcılarına şimdiden yaklaşık 9 kat kazandırdı. Bonk Token haberi girdiğimiz  saatlerde 0.0000009049 dolardan işlem görmekte.

BONK Token Nereden Alınır?

Şuan BONK Token alım-satımları Mexc, Orca, Jupiter ve Raydium borsalarında gerçekleşiyor.