Aile Dizisi Nerede Çekiliyor? İşte İzmir'in EN Nezih Semtleri ve Dizinin Taşınacağı İl Aile Dizisi Nerede Çekiliyor? İşte İzmir'in EN Nezih Semtleri ve Dizinin Taşınacağı İl

Sokağın Çocukları yeni sezon onayı almasının akabinde bu akşam yepyeni bölümleri ile Blutv platformunda yayınlanacak. 5 sezon boyunca çok takip edilen ve BluTV'yi adeta üye yağmuruna tutan Sokağın Çocukları 6. sezonuna merhaba diyecek. Bu akşam yayınlanacak olan Sokağın Çocukları 6. sezonunda neler olacak? Sokağın Çocukları 6. sezon 1. bölüm konusu ne? İşte detaylar...

Türkiye'nin en çok tercih edilen platformlarından olan BluTV, senelerdir başarılı yapımları ile takipçilerini memnun etmekte. En son 5. sezonu ile bitecek açıklaması yapılan ancak çok istek olması sonrasında devam kararı verilen Sokağın Çocukları dizisi bu akşam sevenlerinin karşısına çıkacak. 

Sokağın Çocukları 5. sezonunda yaşananlar merak bırakmıştı

Sokağın Çocukları dizisi 5. sezonuna çok da heyecanlı bir yerde veda etmişti. İstanbul'a taşınan hikaye de tehlikeli adımlar atılmaya başlamıştı. 

Sokağın Çocukları 6. sezonunda Onur ve ekibi İstanbul’un arka mahallelerinden çıkıp büyük bir suç ağına karşı mücadele edecek.

Sokağın Çocukları saat kaçta başlayacak?

Zekice tasarlanan planlar ile cesaret dolu hamlelerin bolca ekrana yansıyacağı Sokağın Çocukları 6. sezon ilk bölümü bu akşam 19.00 itibariyle BluTV’de yayında.