Seneler sonra yepyeni formatıyla ekranlarda olan Behzat Ç. Çekiç ve Gül 7. bölüm ne zaman yayınlanacağı merakla araştırılıyor. Uzun zaman ekranların en heyecanlı ve aksiyonlu dizisi olarak izlenen ve izleyicisinin tekrar başlaması için adeta gün saydığı Behzat Ç. Çekiç ve Gül 7. bölüm çıkış tarihi ne zaman?

O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak! O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak!

İzleyici kitlesi tarafında tekrar yayınlanmaya başlayacağının açıklanması ve yeni formatının Çekiç ve Gül olduğu söylenen Behzat Ç. dizisi ile alakalı tüm detaylar oluşturulmuşken, 7. bölümü de heyecanla bekleniyor. Peki Behzat Ç. Çekiç ve Gül 7. bölüm ne zaman?

Yeni sezonunda BluTV platformunda karşımıza çıkan ve platformu adeta üye yağmuruna tutan Behzat Ç. Çekiç ve Gül 6 Aralık 2022'de Blutv platformunda başlamıştır. Her hafta çok takip edilen Behzat Ç. Çekiç ve Gül son bölümünün bittiği heyecanlı final sahnesi akabinde izleyici yeni bölüm tarihini merakla araştırmakta.

Behzat Ç. Oyuncu ve Karakterleri

Erdal Beşikçioğlu – Behzat Ç.
İnanç Sunucusu – Hayalet
Berkan Şal – Akbaba
Evliya Alkan – Harun
Ege Aydan – Şevket C.
Ayça Eren – Şule
Güven Kıraç – Memduh Başgan
Gökçe Eyüboğlu – Belgin
Mehmet Ali Nuroğlu – Haluk
Burak Dakak – Bireysel
Esra Ronabar – Gizem
Özge Yağız
Derin Beşikçioğlu

Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Evliya Alkan, Ege Aydan, Ayça Eren, Güven Kıraç ve Gökçe Eyüboğlu gibi isimlerin bir arada olduğu Behzat Ç. Çekiç ve Gül dizisi yönetmen koltuğunda Devrim Yalçın yer almakta iken, Ercan Uğur tarafından senaryosu ele alınmaktadır.

Behzat Ç. Çekiç ve Gül 7.bölüm Çıkış tarihi belirlendi. Dizi 7. bölümüyle 17 Ocak 2023’te yayınlanacak.

Behzat Ç. Çekiç ve Gül reytingleri

Blutv ekranlarında çok dikkat çeken Behzat Ç. Çekiç ve Gül yayınlandığı ilk 5 bölümünde 9.1 oranıdna reytnigi ile çok izlenenler arasındaki yerini almıştır