Her hafta yeni katalogların sunulduğu market indirimleri, yaşam koşullarının zorlaştığı şu dönemde çok takip ediliyor. Özellikle de tuvalet kâğıdı fiyatlarının son dönemlerde kat be kat artması, hangi markette tuvalet kâğıdı indirimde sorusunu sorduruyor. Bu kapsamda BİM mağazalar zincirinin her hafta sunduğu indirimli ürünler listesi araştırılıyor.

Emekli Promosyonunda Yapı Kredi'den Flaş Devrim! Son 9 Gün Emekli Promosyonunda Yapı Kredi'den Flaş Devrim! Son 9 Gün

BİM indirimli ürünler listesinde bu hafta tuvalet kağıdı indirimi gündeme çıkarken, raflarda yerini almaya başlayan 32'li tuvalet kağıdı şok eden fiyatı ile alıcısını bekliyor. 

Tuvalet Kağıdı İndirimi Bim'de

BİM'de bu hafta indirimli ürünler arasında yer alan Tuvalet Kağıdı Maylo markası 32'li 115 TL'ye satışa sunuldu. 21 Şubat Bim aktüel kataloğunda karşımıza çıkan birçok indirimli ürünler listesinde havlu kâğıt ve tuvalet kağıdı büyük ilgi göreceğe benziyor. 

İndirimsiz fiyatı ile 149 TL olan Maylo 32'li tuvalet kâğıdı, BİM mağazalar zincirinde 115 TL fiyatı ile satışa sunuluyor. 

21 Şubat'tan itibaren haftanın indirimlerinde baş sırada yer alan Maylo markası tuvalet kağıdının yanı sıra 12'li havlu kağıt 79 TL fiyatı ile karşımıza çıkıyor. Stoklarla sınırlı ürünlerden faydalanmak için hemen en yakın BİM mağazasına gidin