Show TV'de ilk bölümü ile ekranlara gelen Aile dizisi, 'daha ilk bölümden öpüşme sahnesi uygun olmadı' şeklinde eleştirilere maruz kaldı. 

Ünlü magazin programı Söylemezsem Olmaz'da konuşan Bilal Özcan, 'Başak Dizer ne hissetmiştir kocasının öpüşme sahnesini izlerken?' sorusunu gündeme getirdi. 

Miray Daner, Oğulcan Engin Çiftinden Üzen Haber! Kötü Haber Tez Duyulur Miray Daner, Oğulcan Engin Çiftinden Üzen Haber! Kötü Haber Tez Duyulur

Bircan Bali ise 'onu bunu bilmem ama Başar Dizer'in ismini dizinin bitiminde gördüm. Eşinin stylingini üstlenmiş' yanıtı verdi. 

Daha sonra Bilal Özcan, 'Bir de şunu duydum. Serenay ile Kıvanç Tatlıtuğ aynı otelde kalmışlar. İzmir'in dışında...' dedi. Bunun üzerine şaşıran Bali, 'dışında niye ya?' diye sordu. 

Bilal Özcan ise çekimlerin Çeşme çevresinde gerçekleştiğini söyledi. Bali ise 'e sete neresi yakında orada kalacaklar' dedi. Ancak Özcan, şaşırtıcı iddialarına devam ederek 'Şahmaran dizisinde Burak Deniz ile aynı otelde kaldılar. Bize gelen duyumlar, iddialar odalar değişiyordu şeklinde...' dedi. 

Özcan'ın iddiaları karşısında kahkaha atan Bircan Bali, 'Kıvanç yapmaz ya! Kıvanç'ım yapmaz' dedi.