Final yapmasına rağmen her sezon tekrar tekrar yayımlanan Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter isimli filminin yapılacağını daha önce duyurmuştuk. Filmin duyurulmasının ardından başrolde Bihter rolünü Farah Zeynep Abdullah'ın canlandıracağı da belli olmuştu. 

Filmde kimlerin oynacağı merak edilirken, yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Behlül rolü için Alp Navruz isminin öne çıktığı bugünlerde, Nihal rölünü canlandıracak ünlüyle de imza aşamasına gelindi. Peki Aşk-ı Memnu filminde Nihal rolünü kim canlandıracak? 

Eski Bihter Sessiz Kaldı 

bihter-1

Geçtiğimiz günlerde aracında seyir halinde görüntülenen eski Bihter Beren Saat, Farah Zeynep Abdullah sorularını yanıtsız bıraktı. Hızla sürmeye devam eden eski Bihter, yeni Bihter filmiyle ilgili yorumsuz kaldı. 

Behlül Rölünü Kim Canlandıracak?

alpnavruzbehlul

Bihter rolünü Farah Zeynep Abdullah'ın oynayacağının belli olmasının ardından gözler Behlül rölüne çevrildi. Çeşitli oyuncuların isminin geçtiği Behlül rolü için en çok öne çıkan isim Alp Navruz oldu. 

farahzeynepbihter

Nihal Rolüne Sürpriz İsim! 

helinkandemir

TV 100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Aşk-ı Memnu filminde Nihal rolü için süpriz bir isim ortaya çıktı. Alınan bilgilere göre, genç kuşağın sevdiği oyuncu Helin Kandemir ile Nihal rolü için imza aşamasına gelindi. 

Hazal Kaya Çok Merak Ediyor 

hazalkaya

2023 Oscar Adayları Belli Oldu! Altın Ahududu'ya Rağmen Bir Aday En İyi Kadın Oyunculukta Yarışacak! 2023 Oscar Adayları Belli Oldu! Altın Ahududu'ya Rağmen Bir Aday En İyi Kadın Oyunculukta Yarışacak!

Geçtiğimiz günlerde bir programa katılan Hazal Kaya Bihter isimli filmde Nihal rolünü kimin canlandıracağını çok merak ettiğini söylemişti.