Şarkıcı Berkay Şahin daha önce futbolcu Arda Turan'la yaşadığı kavgayla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Berkay'ın yine bir olaya karıştığı iddia edildi. Şarkıcı alkollü olarak trafik çevirmesine takıldı. Alkolmetreyi üflememek için polisle tartıştığı öne sürülen Berkay'ın 2 yıl trafikten men edildiği de iddia edildi.

Aslı Enver'den Hamilelik Bir İnsana Bu Kadar Yakışır Dedirten Paylaşım! Aslı Enver'den Hamilelik Bir İnsana Bu Kadar Yakışır Dedirten Paylaşım!

Şarkıcı Berkay Şahin yine bir olayla gündemde. Daha önce de alkollüyle olaylara karışan iki çocuk babası şarkıcı Berkay Şahin, önceki akşam eşi Özlem Ada Şahin ile eğlenmeye çıktı. Mekânda alkol alan şarkıcı, o halde direksiyon başına geçti. Maslak'ta polis çevirmesine takılan Şahin'in olay çıkardığını iddia edildi.

2 Yıl Araç Kullanamayacak

Söylemezsem Olmaz'da gündeme gelen habere göre, polisleri gören Berkay, çevirmeye girmeyi kabul etmedi. Alkollü olan şarkıcının polis memurlarıyla da tartıştığı ve o görüntülerin emniyette olduğu iddia edildi. Berkay, alkollü araç kullandığı için 2 sene trafikten men edildi.

Öncesinde de Yakalandı

Önceki senelerde de alkollü olarak araç kullanırken yakalanan Berkay, "Alkollü araç kullanmam çok saçma. Büyük hatalıyım zaten ama kısa mesafe sürdüğüm için sıkıntı yok" şeklinde konuşmuştu.