Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi hakkında özellikle de 20. bölümünde Cezayir'in vurulması ile türlü türlü iddialar ortaya atılmış ve Oktay Kaynarca'nın başka bir proje teklifini kabul ettiği için gideceği belirtilmişti. Ancak Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir'i Oktay Kaynarca'nın vurulması sonrasında öleceği iddiaları ayyuka çıkmış bulunuyor. Vurulan Cezayir ölü taklidi yapacağı bu akşam yayınlanacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümde ortaya çıkacağı kesinleşirken, izleyici büyük bir oh çekerek dizisini izlemeye devam edeceğe benziyor. 

Recep İvedik 8 Geliyor! Oyuncu Tarih Verdi Recep İvedik 8 Geliyor! Oyuncu Tarih Verdi

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi EDHO'nun devamı olsa da Salı günü reyting savaşında Üç Kız Kardeş dizisi ile her hafta kafa kafaya gidiyor. EDHO kadar heyecanlı olmadığını savunan izleyicileri diziye EDHO oyuncularının özellikle de OZAN Akbaba'nın dahil olmasını isterken, ilerleyen bölümlerde şok bir ayrılığın yaşanacağı da belirtiliyor. 

Ben Bu Cihana Sığmazam'da ayrılık çanları çalıyor

Oktay Kaynarca'nın hem yapımcısı hem başrol oyuncusu olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden ayrılmayacağı kesinleşirken, gözler ters köşe ile diziden ayrılacak olan ismi araştırıyor. Birsen Altuntaş'ın haberine göre Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde şok eden bir ayrılık yaşanacak. 

Mustafa Şevki Doğan'ın başrolünde oynadığı Ben Bu Cihana Sığmazam önümüzdeki bölümlerde yaşanacak olan ayrılık büyük ses getirecek. Zaten bu akşam en heyecanlı bölümü olarak adlandırılacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam 21. bölümünde o ismin ayrılığının çanları çalmaya başlayacak

Ethem gidecek

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde üzücü ayrılığın birkaç bölüm içinde yaşanması bekleniyor. dizide “Ethem” rolüne hayat veren Kerem Kupacı projeye veda edecek.  

EDHO ekibine hazırlık

Dizide Oktay Kaynarca'nın ölmeyeceğinin ortaya çıkması sonrasında başlayacak olan yaprak dökümü aslında diziye yeni karakterler dahil etmek adına yaşanacak. EDHO ekibinden özellikle de Savaş Özdemir ve Ozan Akbaba'yı görmek isteyen izleyici, önümüzdeki sezon büyük şokları ile karşılaşacak. 

Sette buluşmuşlardı

EDHO setlerinde çok yakın olan Oktay Kaynarca ile Ozan Akbaba'nın geçtiğimiz aylarda aynı sette gözükmesi izleyiciyi heyecanlandırırken, bu görüşmede Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin temelinin atıldığı konuşuluyor. 

Aile dizisi başlayacak

Aile dizisi de bu akşam ilk bölümü ile ekranlarda olacak. Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'u bir arada barındıran Aile dizisinin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine ezeli rakip olacağı biliniyor.  Öyle ki beklenen EDHO ruhu Ben Bu Cihana Sığmazam'a yansıtılmaz ise dizi izleyicisini AİLE'ye kaptıracak