Geçtiğimiz hafta final yapan Asaba Doktoru oyuncuları arasında öyle bir isim var ki... Nam-ı diğer İlyas Çakırbeyli Ozan Akbaba'da Kasaba Doktoru finali sonrasında boşta kalan isimlerden biri. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yıldızı olarak parlayan ve İlyas Çakırbeyli karakteri ile karşımıza çıkan Ozan Akbaba, Ben BU Cihana Sığmazam ekibine dahil oluyor iddialarıyla bu haftanın en çok konuşulan oyuncusu olarak biliniyor. 

Ben Bu Cihana Sığmazam 18. bölümü ile bu akşam ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz hafta yaşaman ayrılık sonrasında dizinin gidişatı merak edilirken, Ozan Akbaba detayı izleyiciyi heyecanlandırdı. Usta oyuncu Ziya Kürküt'ün Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden geçtiğimiz hafta ayrılması akabinde ortalıklarda türlü türlü iddialar dolanıyor.

EDHO'daki dolambaçlı sürecin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde de var olacağının açıklanması sonrasında her giden oyuncunun yerine yenisinin gelmesi bekleniyor. Geçtiğimiz hafta Kasaba Doktoru 32. bölümü ile ekranlara veda etmişti. Başrolünde yer alan Ozan Akbaba'nın setlerden ayrı kalmamasını izleyen izleyici gözünü Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine ve Oktay Kaynarca'ya çevirdi.

Yakın arkadaşlıklarıyla bilinen ikili gerçek hayatta da birbirlerine set ziyaretleri yapmaktaydı. Öyle ki Oktay Kaynarca'nın yapımcısı olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine Ozan Akbaba'yı alması için Kasaba Doktoru dizisinin finalini beklendiği de söylenmekteydi. 

Yalı Çapkını 20. Bölüm de Büyük Ters Köşe! Gerçek Hikaye SeyFer'in Sanıyorduk Yalı Çapkını 20. Bölüm de Büyük Ters Köşe! Gerçek Hikaye SeyFer'in Sanıyorduk

EDHO'nun yeğen İlyas Çakırbeyli'sinin Ben Bu Cihana Sığmazam ekibine dahil olacağı yankıları süregeliyor. 

Bu sezonda olmayacak

Ancak Ozan Akbaba'nın bu sezon bir projede olmak istemediği iddiaları mevcut. Kasaba Doktoru yorgunluğunu biraz üzerinden atmak isteyen Ozan Akbaba'nın bu sezon olmasa bile Ben Bu Cihana Sığmazam 2. sezonunda oyuncu kadrosuna dahil olacağı konuşuluyor.