Afra Saraçoğlu'nu Paket Edip Edremit'e Gönderdi! Yalı Çapkını'nın Başrolü Değişti Afra Saraçoğlu'nu Paket Edip Edremit'e Gönderdi! Yalı Çapkını'nın Başrolü Değişti

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine ATV ekranlarının sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden 2 oyuncu ayrılacak. Oktay Kaynarca'nın yapımcılığını ve baş rolünü üstlendiği dizide iki oyuncu için flaş ayrılık kararı alındı. 

benbucihahasigmazam

Ben Bu Cihana Sığmazam'da Kimler Ayrılıyor?

Önceki bölümlerde hain olduğu ortaya çıkan Bekir karakterine hayat veren Ziya Kürküt diziye veda edecek. Ziya Kürküt'ün yanı sıra, Bekir'in eşi Meltem'e hayat veren Burcu Binici de son kez Salı akşamı ekranlarda olacak. Sonraki bölümlerde ise Ziya Kürküt ve Burcu Binici dizide yer almayacak. 

benbucihanasigmazam

Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölümde Neler Oldu?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin son bölümünde Tatavlalı'nın kan dökmesine rağmen Cezayir yeni bir teklifle gitti ve onunla barışmanın yollarını aradı. Cezayir'in çevresi ise teklife olumsuz bakarken Tatavlalı, kendine gelen teklifi kendi leyhine kullanarak Cezayir'in sırlarını öğrenmeye çalışır. 

Diğer tarafta ise Firuze ve Leyla'nın karşılaşması ortamı gerer ve iki taraf da birbirlerini hazırlıksız yakalamaya çalışır. Firuze, Leyla'nın şüphelerini ailesinden birinin üzerine çekerek ortalığı karıştırır. Cezayir ise Leyla'nın şüphelerini temizlemeye çalışır.