Türkiye genelinde pek çok belediye tarafından çalışanlara zam yapılmaya devam ediliyor. Bir belediye daha çalışanlarının maaşına zam yapıldığı duyuruldu.

Türkiye genelinde pek çok belediye toplu sözleşme zammı ile ilgili açıklama yapmaya devam ediyor. Öncelikle asgari ücret zammı, daha sonra memur maaşlarına ve emekli aylıklarına gelen zam belli olduktan sonra pek çok belediye de personellerine zam yapmaya başladı. Zam yapan bir belediye de Kastamonu Belediyesi oldu. Kastamonu Belediye Başkanı tarafından çalışanlarının ekonomik yönden rahatlaması için harekete geçildi. 

O Belediyede En Düşük Maaş 12 Bin TL!

Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu tarafından yapılan açıklamada personel maaşlarına zam yapıldığı duyuruldu. Başkan Vidinlioğlu tarafından yapılan açıklamada:

“Bir söz vermiştik: “Çalışanlarımızı enflasyona ezdirmeyeceğiz!” Bugün bu sözümüzü yerimize getirmenin sevincini yaşıyoruz.   Belediyemizde en düşük maaşı 12.000 Türk Lirası olarak belirledik” denildi.

İster Şubeye Git, İster SMS'le Başvur! PTT Kefilsiz Şartsız 50 Bin TL'yi Hesaplarınıza Yatıracak İster Şubeye Git, İster SMS'le Başvur! PTT Kefilsiz Şartsız 50 Bin TL'yi Hesaplarınıza Yatıracak