Enflasyonun artışı artık hayat pahalılığının vatandaşların gırtlağına yapışmasına neden oldu. Enflasyon ile mücadelesinde vatandaşın yanında adeta bankalar yer alıyor. Bankalar kendi müşterilerine sık sık yeni kampanyalar ile destek sunuyor. Buna ek olarak yeni müşteriler çekmek için de ekstra avantajlı fırsatlarla kampanyalar oluşturuyorlar. Şimdiyse İş Bankası farklı bir kampanya modeliyle vatandaşlara 200.000 TL acil nakit kredisi sunuyor. Peki, İş Bankası acil nakit kredisi şartları neler? İş Bankası ihtiyaç kredisi kimlere verilir? İşte İş Bankası kredi detayları...

Hesaplarınıza Sık Sık Bakın Bayram Öncesi Ödenecek Hesaplarınıza Sık Sık Bakın Bayram Öncesi Ödenecek

basvurun-treni-kacirmayin-is-bankasi-dusuk-faizli-200-bin-tl-acil-kredi-veriyor-2

200.000 TL İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Enflasyonun artışı vatandaşı artık ciddi anlamda tüketirken, İş Bankası acil ihtiyaçlar için vatandaşın yanında oldu. Vatandaşlara özel olarak hazırladığı kampanya kapsamında vade imkanları ve uygun faiz seçenekleriyle şimdi ihtiyaçlarını karşılayan müşteriler kendilerine uygun koşullar ile zorlanmadan geri ödemelerini gerçekleştirebilecek.

basvurun-treni-kacirmayin-is-bankasi-dusuk-faizli-200-bin-tl-acil-kredi-veriyor-1

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZİ NE KADAR?

Acil nakit ihtiyacını en uygun koşullarda sunabilen İş Bankası, vatandaşlara 200 bin TL nakit ile tüm ihtiyaçlarını en hızlı şekilde halledebilme ve uygun şekilde geri ödeme fırsatı sunuyor. İhtiyaçlar aniden ortaya çıkabilirken anında nakit para bulmak kolay değil. Ancak mevcut İş Bankası müşterileri ve İş Bankası müşterisi olmak isteyenler için son derece kolay.

İş Bankası ihtiyaç kredisi herkes için sunduğu uygun koşullarla bilinirken kişiye özel faiz oranı hesabı yapmaktadır. İş Bankası’nın sabit bir faiz oranı yoktur. Faizi etkileyen en büyük etken ise vade sayıdır. Vade oranlarına göre değişecek olan ihtiyaç kredisinde 100 bin TL’den fazla alan bir müşteri 12 ayda ödeyebilmektedir. 24 ay vadeli olarak ise 50 bin TL ile 100 bin TL aralığında kredi vermektedir. İş Bankası ayrıca 36 ay vade ile 50 bin TL altında kredi sağlamaktadır. Faiz oranları bu aldığınız kredilerde sizin belirleyeceğiniz şartlara göre değişkenlik gösterirken yüzde 4 olabileceği gibi yüzde 2 de olabilmektedir.

basvurun-treni-kacirmayin-is-bankasi-dusuk-faizli-200-bin-tl-acil-kredi-veriyor-3

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası müşterileri mobil uygulama üzerinden hızlı bir şekilde tüketici kredisi başvurusu yapabilmektedir. Ayrıca müşteri numarası/T.C. kimlik ve şifre ile giriş yaparak internet bankacılığı işlemlerinden de başvurusunu tamamlayabilmektedir. Tüm bunların yanında en yakın şubeye gitmek de İş Bankası ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmek için bir seçenektir.