Açan Güneşe Aldanmayın! Göz Gözü Görmeyecek Kar Yağışı Okulları Tatil Ettirecek Açan Güneşe Aldanmayın! Göz Gözü Görmeyecek Kar Yağışı Okulları Tatil Ettirecek

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremde 10 ilde büyük bir yıkım yaşanırken, çok sayıda yurttaş hayatını kaybetti. Cumhuriyet tarihinin en büyük ikinci depremi olarak akıllara kazınan Kahramanmaraş'ta önce 7.7 sonrasında da 7.6'lık bir deprem oldu. 

Depremlerin ardından yıkım büyük olurken, Twitch yayıncısı Pqueen, sosyal medya hesabından Bilal Yılmazlar'ın hayatını kaybettiğini açıkladı.

Fenomen Twitch yayıncısının paylaşımı sonrasında ise herkes Bilal Yılmazlar'ın kim olduğunu araştırmaya başladı. Peki, Bilal Yılmazlar kimdir? Pelin Baynazoğlu, Bilal Yılmazlar'ın neyi oluyor? 

pqueen

Twitch Yayıncısı Pqueen'in Bahsettiği Bilal Yılmazlar Kimdir? 

Pqueen isimli Twitch yayıncısı Pelin Baynazoğlu, bugün takipçilerine oldukça üzücü bir haber verdi. Yaptığı Twitch yayınlarıyla tanınan Pqueen, merkez üssü Kahramanmaraş olan depremlerde Bilal Yılmazlar'ın hayatını kaybettiğini aktardı. 

Pqueen'in yakın arkadaşı Bilal Yılmazlar, depremin olduğu ilk dakikalardan itibaren göçük altında kalmıştı. Bunun üzerine Pqueen arkadaşının konumunu paylaşmış ve yardım istemişti. 

bilalyilmazlar

Kötü Haber Geldi...

Saatlerdir Pqueen dahil kimsenin ulaşamadığı Bilal Yılmazlar'dan ne yazık ki kötü haber geldi... Göçük altında can veren Yılmazlar'ın kaybını bildiren Pqueen, şu tweet'i paylaştı: