How I Met Your Mother dizisinin ikonik karakteri Barney Stinson, Hulu'nun spin-off dizisi How I Met Your Father'ın 2. sezon prömiyerinde boy göstererek seyirciyi şaşırttı. 2. sezonda önemli bir görevi olan Stinson, sezonun diğer bölümlerinde de rol alacak. 

howimetyourmother

Barney Stinson Nasıl Geri Dönüyor?

How I Met Your Father dizisinin 2. sezonunda Cool and Chill isimli bölümün son dakikalarında zaman çizelgesi bölüm başındaki olaylardan 1 yıl sonrasına kayıyor. Bu sahnede ise Sophie, annesi Lori'ye 'sanırım babamla çıkıyorum' diyerek histerik bir mesaj bırakıyor. Tam bu sahnede lüks bir araca çarparken araçtan Barney Stinson iniyor.

barneystinson

Game of Thrones'un Jon Snow'u İkinci Kez Baba Olacak Game of Thrones'un Jon Snow'u İkinci Kez Baba Olacak

Gelecekteki bu adamın kim olduğu sorulduğunda ise Sophie 'oraya geleceğiz' cevabı vererek sonraki bölümlerde Barney karakterinin olacağının sinyalini veriyor. 

Geçen Sezon Robin Gelmişti 

Öte yandan dizi, ilk sezon finalinde Robin Scherbatsky rolüne geri dönen Cobie Smulders, hayranlarını sevindirmişti. Bu sezonda ise Barney'nin geri dönüşüyle birlikte dizi bizlere eskiyi hatırlatacak. 

barneyrobin

Barney Nasıl Bir Karakter Olacak?

How I Met Your Mother dizisinde çapkın ve hareketli bir karakteri canlandıran Barney hakkında yeni sezonda nasıl birini oynayacağına dair bilgi yok. Karakterin gizli tutulduğu dizide, dizinin yaratıcıları Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger, Barney'nin Sophie'nin babası olmadığını açıkladı. Ancak verdikleri röportajda 'genç bir babanın hikayesini anlatmıyoruz. Bence bu Lori'nin yaşı göze alındığında oldukça rahatsız edici bir hikaye olur' dedi. 

Barney ve Robin Bir Araya Gelecek mi? 

Cobie Smulders daha önce daha fazla bölüm olması durumunda How I Met Your Father'da tekrar oynayabileceğini söylemişti. Bu yüzden 2. sezonda Barney ve Robin'in tekrar bir araya gelip gelmeyeceği büyük merak konusu. 

How I Met Your Father 2. Sezon Ne Zaman? 

Diziye dair net açıklamalar yapılmadığından, 2. sezon onayı alınsa da ne zaman yayımlanacağı bilinmiyor. 2022 Ocak'ta ilk sezonuyla yayımlanan dizi için şimdilik net bir yeni sezon tarihi yok.