TRT 1 ekranlarının sevilen dizi Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı bugün yeni bölümüyle yayınlandı. Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 3. Bölüm izleyen kişiler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye araştırmaya başladı. Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? sorusu arama motorlarında aratılmaya başlandı. İşte, detaylar…

ES Film İmzalı yayınlanan Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 23 Aralık 2022 tarihinde ilk bölümüyle yayınlandı. Berat Özdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı ve Zülküf Yücel’in senaryosunu yazdığı dizi tipik bir tarihi dizidir. 3. Bölümüyle ekranlara gelen yeni dizinin fragmanı yayınlandı mı? Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin! Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin!

Barbaros Hayreddin Son Bölümde Neler Oldu?

Barbaros Hayreddin ile Fransa Kralı gizlice buluşacaktır. Kemankeş, Ayas Paşa’ya Sultan’ın herkesten habersiz bir hattı hümayunu Barbaros’a gönderdiğini anlatır. Ayas Paşa’nın buna tepkisi ne olacaktır. Hayreddin’in çevresi tarafından limanda kurulan iş yerini çalıştırmak için annesi de dükkan tutacaktır. Ama yaptıkları hesap çarşıya uymayacaktır. Barbaros Hayreddin, bilgi alması için ajanını saraya yerleştirebilecek midir? Hepsini ve daha fazlasını yeni bölümde göreceğiz.

Barbaros Hayreddin Yeni Bölümde Neler Olacak?

Barbaros Hayreddin yeni Bölümde neler olacak? Sorusu dizinin hayranları tarafından araştırılmaktadır. Dizinin yeni bölümünde Hayreddin, Şarlkenin sarayına bir elçi göndereceğinin haberini alır. Sultanın sarayında olan biteni anlatmak için görevlendirilen elçi yolda kaçırılacaktır. Andrea casusu Murad’dan Barbaros’un ailesine yakın olmasını isteyecektir. Barbaros Hayreddin, Sultan Süleyman’la gizlice buluşacakken pusuya düşecektir.

Barbaros Hayreddin 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Barbaros Hayreddin bugün 3. Bölümü ile yayınlandı. Diziyi izleyen kişiler daha dizi bitmeden Barbaros Hayreddin 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? diye araştırmaya başladı. Barbaros Hayreddin 4. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmadı.