Barbaros Hayreddin dizisi TRT1 ekranlarının Cuma akşamları yayınlanan dizisidir. TRT1 tarihi diziler konusundaki başarısını sezonlardır ispatlamışken Cuma akşamları yayınlanan Barbaros Hayreddin dizisi ile tam olarak sağlayamamışa benziyor. Gerek konusunun pasif kalması gerekse de Cuma akşamı reytingleri bol dizilerin olması, Barbaros Hayreddin dizisini zora sokmakta. Öyle ki reytingleri düşük seyreden Barbaros Hayreddin dizisinin final yapacağı konuşuluyor. 

Kanal ve dizi yapımcıları Barbaros Hayreddin dizisinin reytinglerini yükseltmek adına harekete geçse de bu çabalarında boş kaldığı gözler önüne seriliyor.

Barbaros Hayreddin final mi yapacak

Barbaros Hayreddin dizisinin kemik izleyicileri, dizinin düşük gelen reytinglerinden korkmaya başladı ve dizinin final yapmasından endişeleniyor. 

10. bölümü ile ekranlarda olacak olan Barbaros Hayreddin dizisinin reytingleri hala daha yerlerde sürünmeye devam ederse, kanal dizi hakkında final kararı alacağına kesin gözü ile bakılıyor. 

Barbaros Hayreddin ne zaman final yapacak?

Barbaros Hayreddin bu akşam 10. bölümü ile ekranlarda olacak. Sözleşme bölümlerinin sona ermesi sonrasında dizinin final yapacağı iddia ediliyor

Yasak Elma'nın Zehra'sı Şafak Pekdemir EGO Dizisine Transfer Oldu Yasak Elma'nın Zehra'sı Şafak Pekdemir EGO Dizisine Transfer Oldu