Türkiye'nin önde gelen kamu bankalarından Ziraat Bankası, Bankkart sahipleri için önemli bir açıklama yaptı. Bankkart sahiplerine 150 TL ödül para yatıracağını duyuran Ziraat, kampanyaya dair detay ve koşulları da netleştirdi. 

ziraatbankasi-1

Ziraat Bankası'ndan 150 TL Ödül Kampanyası! 

Ziraat Bankası'nın 'Bankkart Kampanyaları' kapsamında yaptığı açıklamada, 'Market, Bakkal, Kasap, Manav ve Şarküteri harcamalarına toplamda 150 TL Bankkart Lira!' ifadeleri kullanıldı. 

ziraatbankasi150tlodul

Banka tarafından yapılan açıklamada 300 TL üzerindeki her alışverişte 25 TL ödül verileceği bildirildi. 

Yani; Bankkart'ın üye olduğu market, bakkal, kasap ve şarküteri gibi iş yerlerinde tek seferde yapılacak olan 300 TL ve üzeri her alışverişte 25 TL hediye, toplamda 150 TL hediye edilecek. Bankkart Lira olarak yüklenecek olan ödüller, yine Bankkart ile harcanabilecek. 

ziraatodul

Asgari Ücretli Çalışana 25.000 TL Ödeme Yapılıyor! PTT ve SGK İş Başında Asgari Ücretli Çalışana 25.000 TL Ödeme Yapılıyor! PTT ve SGK İş Başında

Ziraat Bankkart 150 TL Ödül Kampanyasının Koşulları Neler? 

Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklama kapsamında Bankkart sahiplerine verilecek olan ödülden faydalanma şartları da açıklandı: 

ziraat150tlodul

  • Kampanya 1-16 Mart 2023 tarihleri arasında geçerlidir. 
  • Kampanyaya katılabilmek için Bankkart Mobil ya da bankkkart resmi internet sayfasından başvuru yapmak gerekmektedir. Bunun dışında SMS ile katılmak isteyenler de MARKET yazıp 4757'ye mesaj göndermesi gerekecek. 
  • Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin alışveriş yapmadan önce kampanya başvurusu yapması gerekmektedir. 
  • Kampanyaya katılanlar; kampanya süresince Bankkart'ları ile yaptıkları Market, Bakkal, Kasap, Manav ve Şarküteri üye iş yerleriden tek seferde yaptıkları 300 TL ve üzeri her alışverişte 25 TL, toplamda 150 TL Bankkart Lira kazanabilecek. 
  • Kampanyadan faydalanabilmek için Bankkart anlaşmalı üye iş yerleri ve Bankkart POS'tan alışveriş yapılması gerekmektedir.