Yılbaşı öncesi vatandaşın yükselen nakit pata ihtiyacı konusuna bankalar el koydu. Denizbank, Halkbank, Akbank Garanti BBVA, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank gibi ister kamu bankası, isterse de özel banka olsun müşterilerine yeni yıl itibari ile kapılarını sonuna kadar araladı. Ocak ayı sonuna kadar geçerli yılbaşı kampanyası kapsamında, müşteriye özel hazır kredi limitleri belirlendi. Sadece hazır krediyi kullanacak olan vatandaşın o bankada hesabının bulunması şartı mevcut iken hesaba tanımlanacak miktar hesaplamaları da kolaylaştırıldı. 

Bankalar hem yeni müşterileri ile tanışmak hem de eski müşterilerini ellerinden kaçırmamak adına adeta birbirleriyle savaşırken, ortaya çıkan bu rekabet ile yepyeni kampanyalar duyurulmaya başlandı. 

Özellikle de bu rekabet ortamında kamu bankalarından çok büyük kolaylıklar sağlanırken, hesabınız olsun ya da olmasın sadece kimliği ile bankaya koşan vatandaş kazandı. Anında onaylı ve hesaba tanınmış halde minimum 20 bin TL için harekete geçen vatandaş, eli boş dönmedi. 

Ocakta da Zam gelmişti! Honda Civic Şubat 2023 Fiyat Listesi Güncellendi! Ocakta da Zam gelmişti! Honda Civic Şubat 2023 Fiyat Listesi Güncellendi!

Ocak Ayı sonuna kadar

Yeni yılın gelmesi ile yükselen fiyatlar, nakit para ihtiyacına da tavan yaptırırken, banka hesabı olması şartı ile anında hazır limitinizi öğrenmek için bankaya gidip anında hesabınızı kontrol edebilirsiniz. 

Böylelikle banka hesabınız olması koşulu ile ihtiyacınız olan nakit paranızı 7 gün 24 saat nakit para kredisi olarak çekebilirsiniz. 

Bu kapsamda araştırmaya koyulan vatandaş, bankaların 2023 ihtiyaç kredisi hesaplama tablosunu da araştırıyor. Ekmeğin aslanın ağzında olduğu şu dönemde ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaş, nakit para olarak anında hesabından çekebileceği gibi, ön onaylı olarak hesabı ile birlikte bankaya vurabilmekte. Peki Bankaların ihtiyaç kredi oranları 2023 yılında nasıl?

Akbank Direk Kredi faizi kaç?

Acil paraya ihtiyacı olup da bankaya gitmeye vakti olmayan vatandaş için Akbank direk kredi faizini sunarken, 10 bin TL direk kredi için faiz oranı yüzde 1.97 olarak açıklandı. 

Yapı Kredi anında kredi ile uygun faiz oranları kampanyası

Yapı Kredi anında kredi başvurusu için En düşük ihtiyaç kredisi başvuru tutarı 1.000 TL olarak açıklanmış olup, 24 ay vadeye yüzde 3,14 oranı sunmuş bulunuyor. 

Ziraat Bankası Tüketici ürün kredisi kampanyası

Ziraat Bankası sunduğu kredi paketlerinde minumum 20.000 TL kredi kullanan vatandaşa özel kampanyasını şu şekilde açıkladı.   Ziraat Bankasında yüzde 1.79 faiz oranı ile 24 ay vakitli kredi kullanabilirsiniz. 

Vakıfbank İhtiyaç Kredi Faizi 

Vakıfbank'ın hızlı para kampanyası belki de diğer bankalara nazaran en düşük faiz ile karşımıza çıkarken, faiz oranı 1.55 olarak güncellenmiş bulunuyor.

Bankalar arası rekabet müşterilerini kaybetmemek ya da yeni müşteri kazanmak adına devam ederken, özellikle de yeni yıl kampanyalarından faydalanmak adına Ocak ayını kaçırmayın