Bankalar arasında müşteri kapma rekabeti sürerken yepyeni kampanyalarda duyurulmaya devam ediyor. Bir banka daha müşterilerine özel kampanya duyurusu yayınladı. Banka kartı kullanan müşteriler anında 1000 TL kazanacak. Kampanyanın tüm detayları da resmen açıklandı.

Bankaların birbirine karşı rekabeti her geçen gün büyüyerek devam ederken Mart ayında da peş peşe yeni kampanyalar duyuruluyor. O bankalardan biri de Garanti Bankası oldu. Yeni müşterileri için çok sayıda güncel kampanyası bulunan Garanti, bu defa 1000 TL hediye para verecek. Üstelik Garanti Bankası'ndan 1000 TL'lik Bonus kazanmak için sadece banka kartı kullanıyor olmanız yetiyor. Türkiye'nin en kötü özel bankalarından olan Garanti Bankası karşılıksız Ödeme için Düğmeye bastı. Peki, Garanti Bankası'ndan kimler bin TL karşılıksız parasız para alabilir?

banka-karti-kullanan-herkese-1000-tl-karsiliksiz-odeme-atmden-hemen-cekin-1

31 MART'A KADAR BAŞVURAN HEDİYE PARAYI KAPAR

Garanti Bankası'nın yeni kampanyası bu sabah itibarıyla bankanın resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu. 1 Mart 2023 ve 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında Garanti Bankası müşteri olan mobilet bankacılık hizmetleri üzerinden yakınlarını banka müşterisi olmaya davet edenlere hediye para verilecek. Garanti Bankası'nın bu kampanyası kapsamında kazanılacak olan hediye para miktarının 1.000 TL'ye kadar çıkacağı öğrenildi.

Tuvalet Kağıdı İndirimi! Bütün Markalar Raflarda Tuvalet Kağıdı İndirimi! Bütün Markalar Raflarda

KAMPANYA KOŞULLARI TEK TEK AÇIKLANDI

Garanti Bankası'nın bireysel müşterileri için başlatılan yeni kampanyanın detayları da aktarıldı. Bonus Kart ya da para kart kullanan Garanti Bankası müşterileri, Garanti müşterisi olmayan arkadaş ve yakınlarını mobil uygulama üzerinden bankaya davet etmeleri durumunda para puan kazanacak nokta kampanyaya katılmak için Garanti BBVA mobil uygulamasını cep telefonunuza yüklemeniz ardından profil ayarlar ve arkadaşını davet et bölümlerine tıklayarak Arkadaşlarınızı davet etmeniz yeterli olacak.

banka-karti-kullanan-herkese-1000-tl-karsiliksiz-odeme-atmden-hemen-cekin-2

HEMEN 1000 TL BONUS TANIMLANIYOR

Garanti Bankası tarafından yakınını davet edilen eden kişilere banka müşterisi olan her bir kişi için 250 TL ödeme yapılacak. Kampanya kapsamında toplam kazanılabilecek olan Bonus miktarı ise 1000 TL ile sınırlandırıldı. Bonus kampanyasının tüm detaylarına Garanti Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

31 Mart 2023 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında kazanılan hediye paraların Nisan'ın itibarıyla banka müşterilerinin hesaplarına yükleneceği öğrenildi.