Balkan Ninnisi final mi yapacak? sorusu uzunca bir süredir soruluyor. Balkan Ninnisi kaçınca bölümde final yapacağı araştırması dizinin kötü giden reytingleri ile beraber arama odağına girmişken, Balkan Ninnisi kaçınca bölümde final yapacak sorularının yanıtı araştırılıyor. 

TRT1'in yaz dizisi olarak Haziran ayında başlayan ve bun akşam 24. Bölümü ile ekranlarda olmaya hazırlanan Balkan Ninnisi dizisinde haber var. İlk yayınlandığı gün değişikliği sonrasında final yapacağı açıklanan Balkan Ninnisi dizisi sonrasında bir hak daha istemiş ve TRT1 ekibi de bu isteği yerine getirmiş ve finalden vazgeçmişti.  Yayınlandığı Perşembe akşamları da negatif eğilim sergileyen Balkan Ninnisi final yapıyor? Peki Balkan Ninnisi final bölümü ne zaman? Balkan Ninnisi kaç bölüm sürecek? 

Balkan Ninnisi final bölümü ne zaman?

Yeni yılın ilk haftası Balkan Ninnisi dizisi final yapacak. Balkan Ninnisi 25. Bölümü ile 5 Ocak tarihinde final yapması beklenirken, yeni yılın ilk haftası dizilerin olmaması sebebiyle final bölümü 12 Ocak'ta yayınlanacak. 

Yargı 53. Bölüm Şok İfşa! O Karakter Bakın Kimin Adamı Çıkıyor Yargı 53. Bölüm Şok İfşa! O Karakter Bakın Kimin Adamı Çıkıyor

Uğur Uzunok ile Yalçın Arı imzası ile ekranlarda olan Balkan Ninnisi 25. Bölüm de final yapacak. 

Balkan Ninnisi neden final yapıyor?

Yasak Elma dizisinden ayrıldıktan kısa bir süre TRT1 ile Balkan Ninnisi dizisi ile anlaşan ve başrolünde yer alan Erdal Özyağcılar'ın başrolünde oynadığı, masum Balkanlar aşkı ve hikayesinin anlatıldığı Balkan Ninnisi dizisi kemik izleyici kitlesi dizisine sahip çıksa da reytingler yeterli gelmedi. Perşembe günü için başka dizi planı olan TRT1 Balkan Ninnisi dizisinin fişini çekti. 

Ertan ve Jovanka vazgeçmeyecek

Ertan ve Jovanka'nın aşkının özellikle ön planda olduğu ve yaşadıkları zorlukların konu edinildiği Balkan Ninnisi dizisinde aşk kazanacak. Süleyman'ın geçmişi unutmak için atağa geçeceği Balkan Ninnisi finalinde kurduğu Nina hayali nasıl gerçek olacaktır. 

Balkan Ninnisi finali nasıl olacak?

Balkan Ninnisi final bölümünde yaşanacaklar Balkan Ninnisi nasıl bitecek? Sorusunu da beraberinde getirirken,  Balkan Ninnisi finalinde mutlu son olacağı ve aşk ile biteceği ön görülüyor. 

Darko'nun planlarında Süleyman ile Nina'yı kavuşturmamak varken, Balkan Ninnisi 25. bölümü ile final yapacak.