6 Şubat sabahına ülkemiz büyük bir felaket haberi ile uyandı. Kahramanmaraş merkezli 7,7'lik deprem yürekleri yakarken, an itibari ile 1500'den fazla ölü ve binlerce de yaralı olduğu bilgisi ulaştı. Ölü sayısının daha da artacağından korkuluyor. Öyle ki henüz ulaşılmamış enkazlar olduğu bilgileri de paylaşılıyor. Ülke de yas ilan edilmişken kendini fenomen zanneden Bahar Candan isimli kadının yaptığı paylaşım adeta infial yarattı. Sosyal Medyada tüm tepkileri üzerine toplayan Bahar Candan için 'takipten çıkın' çağrısı yapıldı.

Milli felaketi bile gündeme çıkmak adına kullanan Bahar Candan deprem paylaşımı herkesin tepkisini topladı. 

Güya destek mesajı

Bahar Candan deprem destek mesajı verdiğini zannederken, aslında üstsüz kıyafetleriyle poz verip paylaşım yapması ve ayıcığı ile adeta dalga geçer gibi sözler paylaşması tüm tepkileri üzerine toplamasına mahal verdi. 

Herkesi Yaylım Ateşine Tutan Seren Serengil ve Sevgilisine İthafı Yürekleri Burktu Herkesi Yaylım Ateşine Tutan Seren Serengil ve Sevgilisine İthafı Yürekleri Burktu

'Ben ve Ayıcığım'

Bahar Candan deprem paylaşımında ben ve Ayıcığım başlığı altında ''Ben ve ayıcığım deprem için çok üzgünüz, size yardım etmek için elimizden geleni yapacağız'' sözlerini üstsüz kıyafeti ile paylaştı. 

Topa tutuldu

Ülke gözyaşlarına hakim olamazken Bahar Candan deprem paylaşımı sonrasında topa tutuldu. Kıyafet ve paylaşımına sayısız yorum gecikmedi. 

Paylaşımı kaldırıp özür diledi

Elitizm kullanıcı adı ile paylaşımını hemen kaldıran Bahar Candan deprem karşısında olan üzüntüsünü ve paylaşımdaki pişmanlığını şu sözlerle paylaştı