Baba Vanga, çocukken kör olduktan sonra yaşamı boyunca geleceği gördüğünü iddia etti.  Anavatanı Bulgaristan'da sürüklendiği ölümcül bir fırtınada gözlerinin içine çok miktarda kum kaçmasına nedeniyle görme yetisini kaybetti.

Baba Vanga Kehanetlerinin %85' Çıktı

Balkanların Nostradamus'u  lakaplı Baba Vanga'nın kehanetlerinin %85 doğru olduğu söyleniyor. Bunlardan bazıları Çernobil patlaması, Prenses Diana'nın ölümü ve Sovyetler Birliği'nin dağılması.

Mistik 1996 yılında 84 yaşında vefat etti, ancak kehanetleri hala devam ediyor. 2022'de, sel, kuraklık ve suyla ilgili trajedileri öngören Baba Vanga'nın tahminlerinden ikisi gerçek oldu. İngiltere dahil birçok ülke yaz boyunca kuraklık yaşarken, Avustralya ve Asya'da yoğun seller yaşandı. Birçok insan için zorlu bir 2022 yaşanmasına rağmen, Baba Vanga'nın bir sonraki tahmini daha fazla kıyamet ve kasvetle dolu.

Baba Vanga'nın gelişmiş bir ülke tarafından biyolojik bir saldırı düzenleneceğini tahmin ettiği bir kehaneti vardı.

Bu tahmin, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in daha önce Ukrayna'yı nükleer saldırı ile tehdit etmesi nedeniyle, mevcut Rusya- Ukrayna savaşıyla ilgili görünüyor. Bu tahmin gerçekleşirse, bu kitlesel bir yıkıma yol açabilir.

Baba Vanga 2023 İçin Hangi Tahminlerde Bulundu

GÜNEŞ TSUNAMİSİ

İki Çocuğunun Yanında Cinsel İçerikli Yayın Yapan Anne Adliyede İki Çocuğunun Yanında Cinsel İçerikli Yayın Yapan Anne Adliyede

Kahin, 2023'te Dünya'nın manyetik kalkanını ölümcül bir şekilde yok edecek güneş tsunamisinin gerçekleşebileceğini iddia etti. Baba Vanga'ya göre güneş fırtınaları elektrik kesintilerine ve iletişim kesintilerine neden olacak. Güneş fırtınaları, Güneş'ten doğrudan Dünya'ya nükleer bomba kadar güçlü elektrik yükleri göndererek Karanlık Çağa geri dönmemize neden olacak.

UZAYLI SALDIRISI

Baba Vanga, bir görüsünde uzaylı istilasının ardından karanlığa bürünmüş bir dünya görmüştür. Başka bir tahmininde, Dünya'nın yörüngesinin 'değişebileceğini' söylemiştir. Eğer bu gerçekleşirse, Dünya'daki iklim büyük ölçüde değişirdi. Örneğin, Dünya Güneş'e daha yakın hareket ederse, artan radyasyona ve hızla yükselen sıcaklıklara maruz kalabilir.  Uzaklaşırsa, dünyada artan karanlık sebebiyle buzul çağına girebilir.

NÜKLEER PATLAMA

Bir elektrik santrali, Asya üzerinde zehirli bulutların oluşmasına yol açabilecek büyük bir patlama yaşayabilir. Baba Vanga, zehirli bulutların havayı doldurmasıyla birlikte ciddi hastalıkların yayılması nedeniyle patlamadan diğer ülkelerin de etkilenebileceğini tahmin etmektedir. Bu önemli bir endişe olsa da, Rusya Zaporizhzhya Nükleer Santrali'ni (ZNPP) kontrol etmeye devam ederken, ulusal liderler Ukrayna'da potansiyel bir nükleer felakete odaklanıyorlar.

LABORATUVARDA ÜRETİLEN İNSANLAR

Kahinin son tahmini insanlar 2023'te laboratuvarda üretileceğidir.