Aydın Karacasu'da yaşanan olayda, bir süredir eşiyle problemleri olan ayrı yaşayan C.B isimli adam yeni  gayriresmi eşine salon tutup göbek attı. Her şey ondan sonra gelişti, 'gelinin erkek' olduğu iddiası kısa sürede yayıldı çift ilçeyi terk ederek kayıplara karıştı. Damadın ailesinin ve yakınlarının katıldığı düğünde  damat eski eşinden resmen boşanmamış olduğu için nikah töreni yapılamadı. Gerçek ise bir kavganın ardından ortaya çıktı...

'İlkim'i Aldım Cennet'e Gidiyorum'

Söylentilere göre düğününün ardından bir tartışma yaşandı. Gelin ile tartışan aile soluğu karakolda alarak şikayetçi oldu. Karakolda kadın ismi ile tanıdıkları gelinlerinin resmi ismi erkek çıkınca şüphelenip şaşkına döndüler. İkilinin düğün arabasında ise 'İlkim'i aldım Cennet'e gidiyorum' yazısı dikkatleri çekti. Çok çabuk yayılan söylentiler ortalığı karıştır karakolda öğrenilen bilgiler neticesinde gelinin erkek olduğu iddiaları Karacasu gündemine oturdu.

C.B erkek olduğunu bildiği halde M.K'ya telli duvak giydirip düğün yapmış olması tepki çekti. Aşık çiftin sosyal medya üzerinden yapmış oldukları paylaşımlar ise Türkiye gündemine oturarak en çok ziyaret edilen konulardn biri oldu.

Düğün Şarkıları Çok Manidar: Seviyorum Kime Ne?

İzmirli olarak tanınan gelin ile C.B'nin düğün törenlerinde İbrahim Tatlıses'in 'Seviyorum Kime Ne' türküsüyle karşılıklı döktürdükleri gözlendi. Bir süre önce eşi tarafından terk edildiği öğrenilen C.B'nin ilginç düğünü başta Aydın olmak üzere tüm Türkiye'de günün konusu haline gelirken, eski eşi ile karşılıklı boşanma davası açtıkları öğrenildi.

PTT ve Yurtiçi Kargo Depremzedelere Gönderilecek Yardımlar İçin Kargo Ücretini Kaldırdı PTT ve Yurtiçi Kargo Depremzedelere Gönderilecek Yardımlar İçin Kargo Ücretini Kaldırdı