Türkiye'de ne yazık ki koronavirüs pandemisi ile birlikte başlayan fahiş fiyat artışı en çok Ayçiçek yağı fiyatlarında görüldü. Ayrıca Rusya ve Ukrayna arasında başlayan savaş ile beraber Ayçiçek yağı fiyatlarında arz endişesi de oluşunca fiyatlar resmen uçtu. Raflarda Ayçiçek yağı fiyatları rekor kırarken bazı Market zincirleri de indirim haberleri ile vatandaşın yüzünü güldürüyor. Her gün birçok kişi hangi Ayçiçek yağında indirim var? Hangi marketlerde Ayçiçek yağı indirimi var gibi soruların yanıtını araştırıyor. Nihayet bomba Ayçiçek yağı indirimi müjdesi geldi.

Tek Şarta Hanelere 1.900 TL Yardım! PTT'den Sene Boyu Her Ay Alacaksınız Tek Şarta Hanelere 1.900 TL Yardım! PTT'den Sene Boyu Her Ay Alacaksınız

Vatandaşlar, ucuz Ayçiçek yağı alabilmek için Ayçiçek yağı fiyatları araştırması yapmaya devam ediyor. Türkiye'de her geçen gün Hayat pahalılığı artmaya devam ederken özellikle ayçiçek yağı fiyatları ve Kora koşuyor. Vatandaşlar da bazı zincir marketlerde yapılan ayçiçek yağı indirimini yakından takip ediyor. Yine bir market ayçiçek yağı fiyatlarında dumping yaptı. O markette 2 litre ayçiçek yağı fiyatı 92 TL'den 32 TL'ye kadar düştü. Haberi alan vatandaşlar ise Akın Akın gidiyor. Siz de elinizi çabuk tutun. Çünkü ayçiçek yağı indirimi sınırlı stoklarla geçerli.

aycicek-yagi-son-kez-bu-fiyata-dustu-2-l-aycicek-yagi-32-tlye-baska-hicbir-yerde-bulunmaz-1

AYÇİÇEK YAĞINDA SON İNDİRİM KAMPANYASI

Migros Market son dönemlerde yaptığı müthiş indirimlerle vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Ekonomik fiyatları ve kaliteli ürünleriyle her zaman öne çıkan Merkez zincirlerinden biri olan Migros'ta Bu hafta da büyük ayçiçek yağı indirimi başladı. Ucuz ayçiçek yağı almak isteyenler Migros'un bu kampanyasını sakın kaçırmasın. Migros ayçiçek yağı indirimi sınırlı sayıda ürün için ve kısa süreliğine geçerli.

aycicek-yagi-son-kez-bu-fiyata-dustu-2-l-aycicek-yagi-32-tlye-baska-hicbir-yerde-bulunmaz-2

MİGROS'TA DEV AYÇİÇEK YAĞI İNDİRİMİ

Ekonomik fiyatları ve kaliteli ürünleri ile her zaman dikkatleri üzerine toplayan Migros, bu defa da ayçiçek yağı fiyatları ile dikkat çekiyor. Migros'ta 2 litre yuduma ayçiçek yağı şok fiyata düştü. Migros mağazalarında yapacağınız 200 TL ve üstü alışverişlerde Yudum 2 litre ayçiçek yağı fiyatı 92,50 TL'den 32 TL'ye düşüyor. İndirim hem Migros mağazalarında hem de sanal market uygulamasından vereceğiniz siparişlerde geçerlidir.