Caner Topçu'nun Oynadığı Başka Türlü Aşk Filminde Önemli Gelişme! Caner Topçu'nun Oynadığı Başka Türlü Aşk Filminde Önemli Gelişme!

Avatar serisi devam ediyor. Avatar’ın ikinci eseri Suyun Yolu ile resmen izleyici rekoru kırdı. Türkiye genelinde Avatar: Suyun Yolu kazancı tamı tamına 3.9 milyon dolar civarında olduğu duyurulurken toplamda hasılatı 1 milyar barajını aştı.

Avatar’ın uzun zamandır merak içerisinde beklenen filmi Suyun Yolu, 13 yılın ardından seyirciyle buluştu. Vizyona girdiği ilk haftada hem Türkiye’de hem de küresel çapta başarı elde eden filmin vizyona giriş tarihi 14 gün olsa da rekor kırdı. Yönetmenliğimi James Cameron’un yaptığı Avatar: Suyun Yolu filmi 2022 yılında 1 milyar dolar hasılatı aşan film olarak akıllara kazındı.

2022 yılında yalnızca üç film 1 milyar dolar barajını aşmayı başardı. İlk film Tom Cruise’un en yüksek hasılatını getiren Top Gun: Maverick ve Jurassic World Dominion 1 milyar dolar hasılat elde ederken 2019 yılında ise 9 film 1 milyar dolar hasılat elde etti. Avatar: Suyun Yolu, 2021 yılında vizyona giren Spider-Man: Eve Dönüş Yok’un 12 günde kırdığı rekordan sonra en hızlı 1 milyar dolar hasılata ulaşan film oldu.