Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin! Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin!

EDHO'nun devamı olarak gösterilen Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümü bu akşam var mı? 3 Ocak 2023 Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yayınlanıp yayınlanmayacağı şaibesi araştırılıyor. Yılbaşı akşamı diziler için süregelen hezimet devam ederken, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yayınlanmayan 16. Bölüm fragmanı aslında her şeyi ortaya çıkartıyor yorumları geçtiğimiz günlerde yapılmıştı. Peki bu iddialar doğru mu?  Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümü yayınlanmayacak mı?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam 3 Ocak Salı akşamı yeni bölümü ile alakalı izleyici gözünü kanal ve dizi yapımcılarından gelecek açıklamaya dikmiş bulunuyor. Bu sene Yalı Çapkını dizisinin alt üst ettiği dizi kuralları sayesinde yaşanan rekabet ortamında, yeni yıl haftası dizilerin yeni bölümleri yayınlanacak. Hepsi için geçerli olmayan bu durum Ben Bu Cihana Sığmazam için de geçerli olmayacak. 

 Ben Bu Cihana Sığmazam 3 Ocak var mı?

Geçtiğimiz senelerde Oktay Kaynarca'nın eski dizisi EDHO'nun yılbaşı akabinde yeni bölümleri ile yayınlanması unutulmazken, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi için de bu durumun geçerli olduğu iddia ediliyor. Ancak dizinin bir türlü yayınlanmayan fragmanı ile birlikte izleyici Ben Bu Cihana Sığmazam neden yok diye soruyor? Peki yılbaşı haftası Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi var mı?  Ben Bu Cihana Sığmazam 3 Ocak Oynayacak mı? Bugün Ben Bu Cihana Sığmazam yayınlanacak mı?

Şu an Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 16. Bölüm tarihi ile alakalı net bir bilgi bulunmuyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanmayacak olarak açıklanan Ben Bu Cihana Sığmazam 16. Bölümü ile alakalı 3 Ocak açıklamasının yapılması bekleniyor. 

3 Ocak 2023 ATV Yayın Akışı 

  • 08:00 Kahvaltı Haberleri
  • 10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
  • 13:00 ATV Gün Ortası
  • 14:00 Mutfak Bahane
  • 16:00 Esra Erol'da
  • 19:00 ATV Ana Haber
  • 20.00 Bad Boys
  • 22:20 Bağlılık Aslı

3 Ocak ATV Yayın akılında Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yayın saatinde Bad Boys isimli yabancı filmin yayınlanacağı açıklanırken, izleyici merakla kararın değişip değişmeyeceği açıklamasını bekliyor