Son sezonun en sevilen yapımlarından biri olan Yalı Çapkını hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Gündemde bomba etkisi yaratan Yalı Çapkını final yapacak iddiası, diziyi sevenleri üzdü. 

yalicapkini.jpg

Yalı Çapkını 18. Bölümde Neler Oldu?

Başrollerinde Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun olduğu dizi Cuma akşamlarının en sevilen yapımlarından biri. 20 Ocak 2023 Cuma akşamı 18. bölümüyle ekranlara gelen dizi, yine nefesleri kesmişti. 

Efe'nin teklifine karşı Seyran'ın dimdik durması ve Ferit'in de ona engel olmak istemesi oldukça dikkat çekici sahneler arasında yer almıştı. 

yalicapkini-1

O sırada Serter ile buluşmaya giden Ferit, dayısı da işin içine girince Serter'e verdiği sözü tutmaktan vazgeçmişti. Onu beklemekten vazgeçen Seyran ise Defne ve Efe ile görüşmeye gitti. Proje için heyecanlanan Seyran, önce aşi ve ailesiyle konuşmak istediğini söyledi. 

Seyran odada beklerlen birden gelen Ferit ise önce özür diledi, Efe gitmediyse de bir görüşme daha ayarlamayı teklif etti. Bunun üzerine de Seyran sözleşmeyi imzaladığını söyledi. Duydukları yüzünden deliren Ferit ise Seyran'a bağırdı. 

Game of Thrones'un Jon Snow'u İkinci Kez Baba Olacak Game of Thrones'un Jon Snow'u İkinci Kez Baba Olacak

Bunu kabullenemeyen Seyran ise Ferit'e bağırınca İfakat yukarı çıktı. Ne olduğunu soran İfakat'a Ferit 'sana ne' cevabını verdi. 

yalicapkini.jp1

Final Çanları Çalıyor! 

18. bölüm sonrasında izleyiciden büyük tepki toplayan Yalı Çapkını Ferit karakteri yerden yere vuruldu. F5Haber'den Pehlivan Al'ın yaptığı bir habere göre Yalı Çapkını dizisi için final çanları çalmaya başladı. 

yalicapkini.jpg2

Baskı Var! 

İddialara göre Yalı Çapkını dizisinin bitmesi için Gülseren Budayıcıoğlu erken final baskısı yapıyor. Ancak iddialara henüz bir yanıt gelmediğinden şimdilik Yalı Çapkını'nın final yapıp yapmayacağı belli değil. 

ateskuslari

Ateş Kuşları Yalı Çapkını'nın Koltuğunu Salladı! 

Öte yandan ekranların yeni dizilerinden biri olan Ateş Kuşları, Yalı Çapkını'nın koltuğunu salladı. Reyting sonuçlarında sezonun en iyi ikinci çıkışını yapan Ateş Kuşları da yine Yalı Çapkını dizisinin final iddialarını güçlendiren detaylar arasında yer aldı.