Zübeyde isimli sinema filminde Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ı canlandıracak olan Aslıhan Güner, eskiden oynadığı bir dizi ile gündem oldu. 

Daha önce de Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde başrol oynayan Aslıhan Güner o dönemlerde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Birçok projede yüzünü görmeye alıştığımız Güner, bugünlerde Selena dizisinde oynadığı rolle de konuşuldu. 

Fenomen bir çocuk-komedi dizisi olan Selana, o dönemlerde büyük bir izleyici kitlesine sahipken, Aslıgan Güner de Demeter rolünü oynuyormuş! 

Kuruluş Osman'ın Pabucunu Dama Attırdı! Kraliçe Dizisi reytingleri Nasıl Kuruluş Osman'ın Pabucunu Dama Attırdı! Kraliçe Dizisi reytingleri Nasıl

aslihanguner

2006'da ilk bölümü yayımlanan Selena dizisi, 3 küçük kızın anne ve babasının trajik bir şekilde hayatını kaybetmesiyle başlamıştı. Bir kalemin içinden Selena'yı çıkaran bu 3 küçük kız, daha sonra Selena'yla dünyada iyilik yapmayı amaç edinmişti. 

Selana ise Ütopya gezegeninde yaşayan, bir iyilik savaşsıcıydı ve Aslıhan Güner ise Ütopya'nın yöneticisi Yüce Honos'un yardımcısı Demeter rolündeydi!