Bahar Candan Deprem Paylaşımını Kaldırdı! İnfial Yaratmıştı Bahar Candan Deprem Paylaşımını Kaldırdı! İnfial Yaratmıştı

İş insanı Berkin Gökbudak ile olan evliliğinden ilk bebeğini kucağına alacak olmanın heyecanını yaşayan Aslı Enver, hamileliğine ilişkin açıklama yaptı.

'Kavak Yelleri', 'Suskunlar' ve 'İstanbullu Gelin' gibi bir döneme damgasını vurmuş dizilerle ünlenen Aslı Enver,  12 Kasım 2022 tarihinde Berkin Gökbudak ile nikah masasına oturdu.

Hamile olduğu öğrenilen ünlü oyuncu, tiyatro oyunu sonrası hamilelik süreci hakkında açıklamada bulundu. Enver, muhabirlerin "Bebeğin cinsiyeti belli oldu mu?" şeklindeki sorusunu cevapladı.

Enver, geçtiğimiz gece oynadığı 'Sırça' tiyatro oyunu çıkışı görüntülendi. Gazetecilerle sohbet eden Enver, "Arkadaşlar kusura bakmayın lütfen. 2.5 saattir sahnedeydim ve 2.5 saat boyunca ağladım. Şimdi enerjim pek yok, o yüzden uzun uzun röportaj yapmayalım lütfen" şeklinde konuştu.

Cinsiyet Açıklaması

Enver, basın mensuplarının "Hamilelik nasıl gidiyor? Bebeğin cinsiyeti belli oldu mu? Aşerme durumları arttı mı?" şeklindesorularına, "Hamilelik güzel gidiyor. Her şey yolunda. Cinsiyeti belli değil daha çocuğumuzun. Aşerme durumum olmadı, güzel geçiyor" yanıtını verdi.