Halid Ziya Uşaklıgil'in romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinin hikayesinin beyaz perdeye taşınacağı haberinden sonra kimlerin hangi rolü oynayacağı bir bir belli olmaya başladı. 

Bihter rolünü Farah Zeynep Abdullah, Nihal rolünü de Helin Kandemir'in oynayacağının bildirilmesinin ardından, Firdevs rolü de belli oldu. 

Başka Türlü Aşk Filminde Heyecanlandıran Gelişme Başka Türlü Aşk Filminde Heyecanlandıran Gelişme

Nihal Rolünde Helin Kandemir 

nihal

İlk olarak Bihter rolünün Farah Zeynep Abdullah tarafından canlandırılacağının duyulmasının ardından, Nihal rolü de belli oldu. Geçtiğimiz gün imza aşamasında olduğu öğrenilen Nihal karakterini Helin Kandemir'in canlandıracağı duyurulmuştu. 

firdevs

Firdevs Karakterini Kim Canlandıracak?

Yapılan yeni bir duyuruya göre, Aşk-ı Memnu dizisinde Nebahat Çehre'nin canlandırdığı Firdevs karakteri, Bihter filminde Hande Ataizi tarafından canlandırılacak. Hande Ataizi ile Farah Zeynep Abdullah anne-kızı oynayacaklar. 

handeataizi

Behlül Belli Değil! 

Dizideki kadın karakterler bir bir açıklanmaya devam ederken, Behlül karakteri için hala net bir isim duyurulmadı. behlu

Kerem Bursin, Aras Bulut İynemli, Engin Öztürk ve Tolga Sarıtaş'ın öne çıktığı Behlül rolü için Boran Kuzum'a teklif götürüldüğü iddia edildi. Ancak iddialara henüz yanıt gelmediğinden teklifin gerçekten götürülüp götürülmediği belli değil.