Tekrarlarının bile yayınlandığı dönemdeki reytinglerini geçen, ülkemizde Dallas tarzı dizilerin başlangıcı olarak kabul edilen Aşk-ı Memnu, tekrardan ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'u adeta devleştiren Aşk-ı Memnu dizisini film versiyonu için kollar sıvandı. Aşk-ı Memnu filmi için oyuncu seçme çalışmalarının başladığı göz önünde bulundurulursa, en çok merak edilen karakterler de Bihter ve Behlül kim olacak sorusunun yanıtı araştırılıyor. Peki Aşk-ı Memnu filminde Bihter ve Behlül'ü kim oynayacak? Aşk-ı Memnu filmi ne zaman yayınlanacak? Aşk-ı Memnu Disney Plus ta mı? oynayacak?

Türk Televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en çok merak edilen ve ünü adeta tüm dünyaya yayılan, Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'u arşa çıkartan Aşk-ı Memnu dizisi için kollar sıvandı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre ünlü dizi Aşk-ı Memnu film olarak çekilecek. 

Rüyanda Görürsün Filmi İçin Geri Sayıma Geçildi Rüyanda Görürsün Filmi İçin Geri Sayıma Geçildi

Çekimleri yapılacak olan Aşk-ı Memnu filmi Bihter'i Farah Zeynep Abdullah olarak açıklanırken, Bihter karakterine kimin hayat vereceği merak konusu oldu. 

1975 senesinde ilk karşımıza çıkan ve Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan ilk televizyon dizisi unvanını kazanan Aşk-ı Memnu o dönem de çok büyük izlenme rekorlarına ulaşmıştı. Sonrasında Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'a götürülen teklif sonrasında Aşk-ı Memnu dizisi 4 Eylül 2008 ile 24 Haziran 2010 tarihleri arasında yayınlandı. Yayınlandığı dönem ünü tüm dünyaya yayılan Aşk-ı Memnu dizisi için film versiyonunun çekileceği haberi, dizi severleri heyecanlandırırken, Aşk-ı Memnu hangi platformda yayınlanacak? Aşkı Memnu Dİsney Plus'ta mı yayınlanacak soruları sorulmaya başlandı. 

Aşk-ı Memnu Behlül kim olacak?

Bergen filmindeki büyük başarısı ile gönüllere hitap eden Farah Zeynep Abdullah'ın Bihter olarak karşımıza çıkacağı dizi de Behlül karakterini kimin oynayacağı merak ediliyor. 

Disney Plus'ta mı yayınlanacak

Özellikle de son zamanlarda Türk yapımları ile dünya gündeminden düşmek bilmeyen Dİsney Plus platformu için çekileceği iddia edilen  cast görüşmeleri hızla ilerliyor. TAFF Pictures’ın yapacağı filmin kulislerde çok övülen senaryosu Merve Göntem tarafından yazıldı.