Aleyna Kalaycıoğlu ve Cengiz Ünder Barışacak mı? Aleyna Kalaycıoğlu ve Cengiz Ünder Barışacak mı?

Dönemine damgasını vuran Aşk-ı Memnu dizisinden sonra bir filmi de geliyor! Kanal D'de fırtınalar estiren dizinin başrollerinde Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyordu. O dönemler çok yakıştırılan ikilinin filmde de birlikte oynamasının istenmesi ise sosyal medyanın gündemindeydi. Ancak yapılan açıklamalara göre Bihter rolünde Farah Zeynep Abdullah olacak.

Bugün herkes 'Bihter'i neden Beren Saat oynamayacak?' diye sorarken, başrol olduğu açıklanan Farah Zeynep Abdullah'tan yanıt geldi. 

askimemnu

'Acılara Yürüyor Korkmuyorum'

İlk kez Müjde Ar'ın canlandırdığı Bihter karakterini, 2008 yılında Beren Saat'ten izlemiştik. Milyonların sevdiği ve hatta fanatiği olduğu Aşk-ı Memnu'da yine Beren Saat'in rol alması isteniyordu. Bu yüzden Farah Zeynep Abdullah'ın rolü almış olması çok sayıda yoruma neden oldu. 

Aşk-ı Memnu'nun film versiyonunda Bihter rolünü oynayacak olan Farah Zeynep Abdullah, Twitter hesabı üzerinden gelen eleştirilerle dalga geçti. Kendisine Bihter rolünün yakışmadığını söyleyenlere ise 'Acılara yürüyor korkmuyorum' dedi. 

bihterfarah

Bergen'le Yıkıp Geçirmişti! 

Bergen rolüyle film dünyasını kasıp kavuran Farah Zeynep Abdullah'ın performansı uzun süre konuşulmuştu. Şimdi ise oynayacağı Bihter rolü oldukça fazla merak ediliyor. 

Aşk-ı Memnu Filmi Ne Zaman Çekilecek?

Şimdilik çok az detayın bilindiği filmin ne zaman çekimlerinin başlayacağına dair bir tarih yok.