Arka Sokaklar dizisinin akıbeti uzun süredir merakla araştırılıyor. Kasım ayından beri süregelen belirsizlik sonrasında artık umutlar iyice tükenmiş iken, Cuma günleri Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar dizisinin yeri doluyor. Hülya Avşar yeni programı işe Arka Sokaklar gününü elinden alıyor. Peki Hülya Avşar'ın yeni programının adı ne? Hülya Avşar'ın yeni programı formatı sorularının yanıtı ile birlikte Arka Sokaklar bitti mi? Arka Sokaklar final mi yaptı? İşte en kapsamlı detaylar sizlerle

Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu gibi isimleri 17 sezondur bir arada toplayan Arka Sokaklar dizisi Şevket Çoruh'un ayrılığı sonrasında reytingleri bier türlü toparlayamamış ve Cuma günü haftalık reytinglerde üst sıralarda dizilerin olması sonrasında iyice tökezlemişti.

Bir Küçük Gün Işığı Sinan, Gidişatı Değiştirmeye Geliyor Bir Küçük Gün Işığı Sinan, Gidişatı Değiştirmeye Geliyor

Arka Sokaklar dizisi hakkında türlü türlü iddialar ortalıklarda dolaşırken, en son oyunculara, başka diziler ile anlaşabilirsiniz uyarısı yapılmıştı. 

Böylece Arka Sokakların 17 yıllık serüveni son bulurken, başlamasını bekleyen izleyicinin de umutları sönmüştü. 17 sezonluk dizinin final yapmadan bitmesi oyunculara büyük haksızlık olarak biliniyor. Peki Arka Sokaklar başlamayacak mı?

Hülya Avşar Yıldız De Bana ile Geliyor

Hülya Avşar reyting savaşının en zorlu gününde ‘Yıldız De Bana’ programı ile ekranlarda olacak iken Arka Sokaklar dizisinin yerini doldurabilecek mi merak ediliyor.

31 Mart'ta başlayacak

Televizyon dünyasına yeni isimleri kazandırmak amaçlı başlayacak olan programda 9 kadın ve 9 erkek 18 yarışmacı yer alacak. 

Arka Sokaklar bitti mi?

Yapımcı Türker İnanoğlu'nun rahatsızlığı öne sürülerek bir anda fişi çekilen Arka Sokaklar dizisinin tekrar başlayacağı konusunda gün gün açıklamalar gelse de dizinin yapımcı şirketi oyuncuları adeta dağıttı. Arka Sokaklar yeni bölümlerini merakla bekleyen izleyicinin umudu tükenmiş iken, dizinin final bile yapmadan bitmesine ise tepkisini gösterecek gibi duruyor.