Arka Sokaklar dizisi hakkında ortaya atılan iddialar kesilmek bilmiyor. Dizinin 17 senedir kemik izleyicisi Arka Sokaklar bitti mi? Arka Sokaklar final mi yapacak? soruları ile adeta cebelleşiyor. 45 günlük mola verildiğini açıklayan ve bunun sebebinin de İlker İnanoğlu'nun rahatsızlığına bağlayan Arka Sokaklar ekibi hakkında son dakika iddialar mevcut. 

Peki Arka Sokaklar final mi yapacak? yoksa final yapmadan mı bitecek? ekran macerasına 16 sezon tam sürat devam eden Arka Sokaklar dizisi 17. sezonda eski oyuncularından eser kalmaması adına reytinglerde adeta çöküş dönemine girmişti. En son 638. bölümü ile ekranlarda olan Arka Sokaklar 39. bölümü için 45 günlük hastalık süresi verilmişti. Ancak 45 günün üzerinden bir 15 günün daha geçmesi sonrasında Arka Sokaklar final yapacak iddiaları tekrar gündeme çıkmaya başladı. Peki Arka Sokaklar bitti mi? 

Birsen Altuntaş'ın son dakika verdiği bilgiye göre, dizinin her anında yanında olan ve bugüne kadar gelmesinde en büyük paya sahip olan İlker İnanoğlu'nun sağlık durumunun kötüye gitmesi sebebiyle çekimlere tekrar ara verildi. Akıllarda yine bir soru Arka Sokaklar final mi yapacak?

Arka Sokaklar final mi yapacak?

31 Temmuz 2006 tarihinden beri ekranların vazgeçilmezi olan Arka Sokaklar dizisi ile alakalı türlü türlü iddialar 2022 yılının son aylarında ortaya atılmaktaydı. Erler Film'in Kanal D'den aldığı çeklerle başının dertte olduğu açıklamasının akabinde, dizinin kanal değiştireceği ve ATV ekranlarında yayınlanacağı konuşulmaktaydı. 

Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin! Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin!

Geçtiğimiz sezon Şevket Çoruh'un diziden ayrılması sonrasında adeta çöküş dönemine giren Arka Sokaklar dizisi yeni bölümleri hala daha merakla beklenmekteyken, Arka Sokaklar oyuncularına başka dizi tekliflerini değerlendirin çağrısı yapıldı 

Arka Sokaklar son dakika gelişmesi

Yapım şirketi Erler Film bekleme süresi uzadığı için oyunculara gelecek yeni iş tekliflerini değerlendirmelerini önerdi. Dizinin yeniden sete çıkma kararının alınması durumunda da müsait olan oyuncularla yola devam edileceği belirtilirken, hiç başlamama durumunun da olacağı oyuncularla paylaşıldı