Yeşil Deniz Hazırlıkları Tamam! Ne Zaman Başlayacak Yeşil Deniz Hazırlıkları Tamam! Ne Zaman Başlayacak

17 sezondur ekranlarda olan Arka Sokaklar geçtiğimiz sezon sonunda kemik oyuncu kitlesindeki azalma sebebiyle adeta çöküş dönemine girdi. Özellikle de Şevket Çoruh'un diziden ayrılma hikayesi zamanında izleyici 'Mesut yoksa biz de yokuz' açıklamalarının arkasında durdu. Zaten başlaması bile şaibeli olan Arka Sokaklar dizisi reytinglerde sürekli negatif eğilim seyretmekteyken, hakkında türlü türlü iddialar atılmaya devam etti. 

Arka Sokaklar kanalı değişecek denildi

İlk kanalı değişecek iddiaları ile çalkalanan Arka Sokaklar dizisi yapımcılarının Kanal D'den paralarını çek olarak aldığı ve bozdurma sorunu sebebiyle oyunculara ücretlerini veremediği konuşulmaktaydı. Sonrasında ATV kanalı ile anlaşma sağlanacağı söylenen Arka Sokaklar dizisi final iddiaları sonrasında ortaya çıktı. 

Yapımcı hastalandı

İlker İnanoğlu oyuncu maaşları ile alakalı iddiaları yalanlarken, babası Türker İnanoğlu'nun rahatsızlığından mütevellit dizinin 45 günlük ara verdiğini açıklamıştı. Öyle ki Yapımcı Türker İnanoğlu sezonlardır dizi ile en yakından ilgilenen isimdi. 

45 gün geçti sonuç yok

Arka Sokaklar dizisine verilen 45 günlük aranın bitmesi üzerinden 20 gün daha geçti ancak dizi ile alakalı henüz çalışmalar başlamaması da izleyiciyi şaşırttı. Yoksa Arka Sokaklar final mi yaptı? Arka Sokaklar final yapmadan mı bitti?

639. bölümünün ne zaman yayınlanacağına dair geçtiğimiz hafta gazeteci Birsen Altuntaş'tan son dakika haberi verildi. Yapımcın Türker İnanoğlu'nun hastalığının devam etmesi sebebiyle çekimlerinin başlayamayacağı belirtildi. 

Başka teklifleri kabul edin

İzleyicinin olduğu kadar oyuncularında Arka Sokaklar dizisi akıbeti hakkında konuşamadığı yorum yapamadığı bir dönemde beklemeye geçtikleri aşikâr ortada iken son dakika yapılan açıklama da kendilerine gelen dizi tekliflerini değerlendirme çağrısı yapıldı. Dizinin yeniden sete çıkma kararının alınması durumunda da müsait olan oyuncularla yola devam edileceği belirtildi. 

Arka Sokaklar oyuncusu ayakta alkışlattı

Geçtiğimiz sezon diziden ayrılan ve dizinin en sevilen isimlerinden olan nam-ı diğer Mesut komiser Şevket Çoruh'tan gelen haber izleyiciyi çok mutlu etmişe benziyor. Rol gereği tedavi olmak için yurt dışına gönderilip, dizi için açık kapının bırakıldığı Mesut Komiser için tüm umutlar tükse de geçtiğimiz gün yapılan yeni dizi açıklaması herkesi sevindirdi. 

Tetikçi dizisi ile anlaştı

Arka Sokaklar dizisi olmasa da Şevket Çoruh'u ekranlarda görmeye hazırlanan izleyici, yeni dizisi hangisi sorusunu sormaya devam ediyor. Arka Sokaklar Mesut komiseri Şevket Çoruh kısa süre içerisinde başlaması planlanan Tetikçi dizisinde Timuçin Esen ile başrol oyucusu seçildi.