Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin! Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin!

Mesut yoksa bizde yokuz sözlerinin doğru çıktığı Arka Sokaklar dizisi final yapacağa hatta final yapmadan biteceğe benziyor. Öyle ki Şevket Çoruh'un ayrılması sonrasında Osmanlı bile böyle çökmemişti dedirten reytingler sonrasında dizi ara vermişti.

Arka Sokaklar dizisi ile alakalı verilen ara bir türlü bitmedi ve geçtiğimiz hafta dizi oyuncularının başka projelere yönelebileceği açıklaması yapılmıştı. Şevket Çoruh'a açık kapı bırakılan ancak dönmemesinin kesinleşmesi sonrasında finali yapılmadan bitme eğiliminde olan Arka Sokaklar dizisi akıbeti beklenedursun Şevket Çoruh'un yeni dizisi merakla araştırılıyor

 Şevket Çoruh'un yeni dizisi Tetikçinin Oğlu ile alakalı detaylar oluşturulmaya devam ediyor. Kısa bir süre çekimlerinin başlayacağı bilinen Tetikçinin Oğlu dizisinde Şevket Çoruh'a Timuçin Esen eşlik edecek. Kısa bir süre önce Şevket Çoruh'un yeni dizisi olarak karşımıza çıkan Tetikçinin Oğlu dizisi ile alakalı gün gün müjdeli haberler gelmeye devam etmekte. Son olarak Tetikçinin oğlu yönetmeninin açıklanması akabinde dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı sorusunun yanıtı sosyal medya da çok soruluyor. 

FOX TV bu sezon dizi konusunda pek de reytingleri yakalayamamışken en güvendiği yapım olarak Tetikçinin Oğlu dizisi ile geliyor. O3 Medya yapım şirketinin FOX TV için çektiği Tetikçinin Oğlu dizisinden sevindiren haber geldi.  Tetikçinin Oğlu dizisini yönetecek isim belirlenirken, dizinin sete çıkış tarihi de belli oldu.

Merakla beklenen dizisi Tetikçinin Oğlu dizisi yönetmeni Yağız Alp Akaydın olarak açıklandı. 

Tetikçinin Oğlu çekimleri ne zaman?

Yönetmeni belirlenen Tetikçinin Oğlu dizisi oyuncu cast çalışmalarının devam ettiği bilinirken, gün gün yeni oyuncuları da belirleniyor. Şubat ayı ortalarında ekip sete çıkmaya hazırlanıyor.

Tetikçinin Oğlu ne zaman başlayacak?

Gökhan Horzum'un yönetmen koltuğunda oturduğu ve Yağız Alp Akayadın tarafından yönetilecek olan Şevket Çoruh'un dizisi Tetikçinin Oğlu dizisi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı da şekillenmeye başladı. Öyle ki Tetikçinin Oğlu dizisinin Şubat ayı sonunda tanıtım fragmanı vermesi bekleniyor.

Tetikçinin Oğlu nerede çekiliyor

Şevket Çoruh'un yeni dizisi Tetikçinin Oğlu çekimlerinin Bodrum'da yapılacağı iddia ediliyor.