En son 18 Kasım tarihinde yeni bölümü yayımlanan ve daha sonra da bir türlü tekrar yayın hayatına dönemeyen Arka Sokaklar dizisinde sevenlerine üzücü haber geldi. TV yayın akışlarında hala adı yer alan Arka Sokaklar dizisinin 639. bölümünün bu hafta da yayımlanmayacağı belli oldu. 

Dolu dolu 16 sezon boyunca yayımlanan ve en son 18 Kasım tarihinde 638. bölümünü yayımlanan Arka Sokaklar, yeni bölümünü bir türlü yayımlamadı. Diziyi sevenlerin her hafta araştırdığı yeni bölümün ne zaman yayımlanacağına dair bir açıklama da yapılmadı. Ancak görünen o ki Kanal D'de yayımlanan dizinin yerini Mumya isimli film aldı. 

2-5

Oyuncular Maaş Alamıyor İddiası

Öte yandan Arka Sokaklar dizisinin uzun süredir yayımlanmamış olması ve herhangi bir final yapmamaları, çok sayıda izleyicinin kafasını karıştırdı. Dizinin yapımcısı Erler Film'in Kanal D'den aldığı çekleri bozduramaması nedeniyle oyuncuların maaşlarını alamadığı iddiaları ise hala yanıt bulmadı. Yapımcı İnanoğlu'nun rahatsızlığı nedeniyle ara verilen çekimler, henüz başlamadı. 

3-4

Arka Sokaklar Ne Zaman Başlayacak?

Bu hafta da yayımlanmayacağı bilinen Arka Sokaklar dizisiyle ilgili olarak şimdilik ne yazık ki net detaylar yok. Dizinin çekimlerinin henüz başlamamasıyla birlikte Türker İnanoğlu'nun babasının sağlığı ise hala merak konusu. 

Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin! Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin!

Yılbaşı nedeniyle çok sayıda dizi zaten bu hafta yeni bölümlerini yayımlamamıştı. Bu sebeple önümüzdeki haftalarda Arka Sokaklar dizisinden sevindirici haberler gelebilir. Geçtiğimiz hafta dizinin yeni bölümlerinin 6 Ocak itibariyle başlayacağı söyleniyordu. Ancak bu hafta da yayımlanmayacağının belli olması üzerine şimdilik dizinin üzerinde kara bulutlar dolanmaya devam ediyor diyebiliriz.