Müge Anlı 15 senelik programında hiç böyle bir olayla karşılaşmadı dedirten Sinan Sardoğan, izleyiciyi çileden çıkartmaya devam ediyor. Müge Anlı Sinan Sardoğan, her gün olduğu gibi bugün de sabah 10.00 itibari ile koltuğunda iki koruması yanında oturmaya ve izleyiciyi çileden çıkarmaya devam ediyor. 17 Aralık'tan bu yana kayıp olan Arife Gökçe olayının baş şüphelisi olan Sinan Sardoğan isimli kişinin sapık mı, psikolojisinin mi bozuk olduğu bilinmiyor. 

Geçtiğimiz gün Müge Anlı'ya adeta gider yapan Sinan Sardoğan, 'Adamı sinirlendirme' çıkışı yapması sonrasında herkesin ağzını açık bıraktı. Özellikle de yaşlı kadınlara sapıklık girişiminde bulunan Sapık Sinan lakabıyla internette günün en çok aranan kişileri arasında olan fail, Arife Gökçe olayı ile patlak vermişti. Geçen günlerde kendisine "Bacaklarıma bakma, yararım beynini" şeklinde gider yapan Müge Anlı'ya verdiği cevap ile gündeme çıkan Sinan karşılık olarak tehditvari konuşmuş ve herkes de 'bu ne cesaret' yorumlarını yapmıştı. 

Müge Anlı 5 Ocak tarihli programında da yaşananlar yok artık dedirtti. Müge Anlı Sinan Sardoğan'ın konuşmaları 'Pes' dedirtirken, pişkin pişkin hareketleri de Rahmi Özkan'ı çileden çıkardı. 

Ben sorumlu değilim

Bütün okların kendisini göstermesine rağmen bir türlü sonuca varılamayan ve o rahat tavırlarıyla da herkesi sinir eden Müge Anlı Sinan, 'Arife Gökçe olayı ile uzaktan yakından alakam yok' açıklamasını her gün yineliyor

Her gün yanında 2 korumayla oturan, Arife Gökçe'nin ailesinin saldırısından korunan Sinan Sardoğan, geçtiğimiz gün otelden kaçma girişiminde bulunmuş ve otogara giderken yakalanmıştı. 

Müge Anlı 5 Ocak tarihli programında da herhangi bir gelişme sağlanamadı. Sapık Sinan Sardoğan yine çarpıcı açıklamaları ile güne damgasını vururken, günlerdir aranana Arife Gökçe olayı ile alakalı canlı yayına katılanlar olsa da bir sonuca ulaşılamadı. 

Müge Anlı Arife Gökçe bulundu mu?

İzleyici her gün Müge Anlı Arife Gökçe olayı son durumu araştırırken, ne kadar gelişme yaşansa da gerçek bir türlü ortaya çıkmadı. 17 Aralık'ta Arife Gökçe evinde süt kaynattığı sırada ortadan kaybolmuş, ev kıyafetleri ve terlikleriyle kaçırılmıştı. Öyle ki süt kaynatan Arife Gökçe, ocağın altını bile kapatmaması sütün yerlere taşması, kaçırıldığının işareti idi. 

Eşi artık sonuca varmak istiyor

Arife Gökçe olayı ile alakalı olarak eş Fikri Gökçe bir ipucu bulmak adına programa Almanya'daki oğlu aracılığı ile başvursa da henüz bir gelişme mevcut değil. 

Köydeki tüm kadınlara yürümüş

Arife Gökçe olayının patlak vermesi sonrasında hakkındaki tüm adli işlemlerin ortaya çıktığı Sapık Sinan Sardoğan, köydeki neredeyse tüm kadınlara cinsel taciz girişiminde bulunduğu öğrenildi.

Herkesin yanında beni tersliyordu

Arife Gökçe'nin takıntılı komşusu Sinan Sardoğan, Gökçe işle alakalı yaptığı açıklama da 'Herkesin yanında beni tersliyordu, kimse yokken konuşuyorduk' açıklaması sonrasında stüdyoyu ayağa kaldırmıştı. 

Müge Anlı'yı bile göz hapsine almış

Müge Anlı geçtiğimiz gün neredeyse üzerine atlayacak yorumlarının yapılmasına mahal veren bir söz söyleyerek herkesi şaşırtmıştı. 'Bacaklarıma.'Bacaklarıma bakma uçarım üstüne' açıklaması yapan Müge Anlı'ya Sapık Sinan Sardoğan tehditvari karşılık vermişti. 

Domates ek çayını veririm

Stüdyo da 'domates ekmeyi bilmem' açıklamasına Müge Anlı 'ben bile biliyorum ne var' demesine karşılık Sinan Sardoğan 'Gel ek abla, çayını vereyim, daha ne yapayım ki' demesi ile Rahmi Özkan 'pişkinliğin bu kadarı' demişti. 

Arife Gökçe'nin kaybolduğu saatte mesaj atmış

Arife Gökçe'nin kaybolduğu saatte de kendisine mesaj attığı ortaya çıkan Sapık Sinan, bu iddiayı da kabul etmemişti. Jandarmanın arama çalışmaları sonrasında Arife Gökçe'nin eşi Fikri Gökçe, şüphelinin saklanmak için halının içine girdiğini iddia etti. 

Depremin Bilançosu! Ölü ve Yaralı Sayısı Artıyor Depremin Bilançosu! Ölü ve Yaralı Sayısı Artıyor

Cinsellik mesajları yakaladık

Arife Gökçe'nin telefonunda mesajları gören gelini ise 'telefonu açmayınca ya da görmeyince kaçırıldığını söylerken, diğer bir taraftan da mesajlara karşılık vermeyince kaçılmış olabileceğini söyledi. 

Arkasında başka biri var

Fikri Gökçe Sapık Sinan ile alakalı olarak bunları tek başına yapamayacağını arkasında bir hocasının olduğunu iddia etmesi, okları daha da derinleştirmiş ve Arife Gökçe olayı daha da çıkmaz bir hal almıştı.