Açık Öğretim Lisesi 1. dönem sınavları, 9-20 Aralık tarihlerinde gerçekleşti. AÖL sınavlarına çok sayıda öğrenci giriş yaparken, sınavların tamamlanmasının ardından sonuçların açıklanması için heyecanlı bekleyiş başladı. Bu kapsamda, AÖL sonuçlarının ne zaman açıklanacağına ilişkin araştırmalar devam ediyor.

AÖL Sınav Sonucu Açıklandı Mı?

Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bir açıklama yapılmadı ancak ocak ayının ilk günlerinde sonuçların ilan edilmesi bekleniyor.

AÖL Sonuç Sorgulama Linki

Açık Öğretim Lisesi sınavı sonuçları açıklandığı zaman, https://aolweb.meb.gov.tr/ogrenci_giris.aspx adresinden sonuçlara ulaşılabilecek. Sınava giriş yapan öğrenciler, TC kimlik numaraları ve şifreleri ise sisteme giriş yaparak sonuçlara erişebilecekler.

Son Dakika: Milli Eğitim Bakanı 13 Şubat'a Kadar Tatilin Uzatıldığını Duyurdu Son Dakika: Milli Eğitim Bakanı 13 Şubat'a Kadar Tatilin Uzatıldığını Duyurdu

AÖL 2. Dönem Sınav Tarihleri

AÖL 1. dönem sınavların tamamlanması ve sonuçlar için bekleyişin başlamasının ardından, 2. dönem sınavlarının ne zaman yapılacağı da merak ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2. dönem sınavlarının ne zaman gerçekleşeceğine dair henüz bir açıklama yapılmadı.