Bazı kamu kurum ve kuruluşları tarafından çalışanlara promosyon ödemesi yapılıyor. Yılbaşına kısa süre kala kurumlar tarafından verilen promosyon ödemelerine yenisi eklendi. Sağlık Bakanlığı promosyon ödemesi için Ziraat Bankası ile anlaşma yapıldı. Hemşire, doktor ve hasta bakıcı gibi farklı kadrolardan sağlık çalışanlarına verilecek promosyon ödemeleri 29.000 TL olarak belirlendi.

Yılbaşına kısa bir süre kala promosyon ödemeleri yeniden gündeme geldi. Sağlık Bakanlığı promosyon ödemesi için Ziraat Bankası ile anlaşma yaptı. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen promosyonların hesaplara ne zaman yatırılacağı merak edilmeye başlandı. Banka promosyonu için geçen aylarda Ziraat Bankası ile 29.000 TL olarak anlaşma yapıldı.

Şubat 2023 Emekli Promosyonu Kampanyası! Ziraat Bankası Emekli Promosyon Şubat 2023 Emekli Promosyonu Kampanyası! Ziraat Bankası Emekli Promosyon

Sağlık Bakanlığı Promosyon Ödemeleri Kaç TL?

Sağlık Bakanlığı ile Ziraat Bankası arasında anlaşma yapıldı. Yapılan anlaşmada promosyon tutarı da belirlendi. Bu kapsamda sağlık çalışanlarına 3 yıllık taahhüt verilmesi karşılığında personelin maaş miktarına bakılmaksızın 29 bin TL promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu. Yapılacak promosyon ödemesinin 27 bin TL’si peşin olurken 2 bin TL’si 6 aylık dönemlerde 2 taksit olarak para puan şeklinde hesaplara tanımlanacaktır.

Sağlık Bakanlığı Promosyonu Ne Zaman Verilecek?

Sağlık Bakanlığı Promosyon ödemelerinin ne zaman verileceğiyle ilgili bir tarih henüz açıklanmadı. Konuyla ilgili Sağlık Bakanlığı ya da Bakan Koca tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi. Sağlık Bakanlığı promosyon ödemeleriyle ilgili net bir bilgi geldiğinde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.