İlk Evim İlk İş Yerim projesi için ülke genelinde olduğu gibi Ankara'da da pek çok kişi başvuruda bulundu. Söz konusu projenin kura çekimlerine geçtiğimiz günlerde ara verilirken, yeni yıl ile birlikte kura çekimleri tekrar başladı. Bu kapsamda, geçtiğimiz haftalarda Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum kura çekimi takvimi ile ilgili açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Bakan Kurum, 2 Ocak'tan itibaren Ankara için kura çekiminin başlayacağını duyurdu.

Ankara TOKİ Kura çekimi Saat Kaçta?

İlk Evim İlk İş Yerim projesi için Ankara kura çekiminin 2 Ocak'ta gerçekleşeceğinin açıklanmasının ardından, saat kaçta başlayacağı araştırılmaya başlandı. Kura çekimleri saat 10.00 itibariyle başlayacak. Ankara için kura çekimleri, bugün başlayacak ve 12 Ocak tarihine kadar devam edecek.

Ankara TOKİ Canlı Yayın

TOKİ kura çekimlerini canlı yayında takip etmek mümkün. TOKİ'nin resmi Youtube kanalından ve toki.tv'den kura çekimlerine ulaşılabilir.

İstanbul'a Kar Ne Zaman Gelecek? 2023 Kar Yağışı Olacak mı? İstanbul'a Kar Ne Zaman Gelecek? 2023 Kar Yağışı Olacak mı?

TOKİ Kura Sonucu Sorgulama

Kura çekimlerinin tamamlanması ve sonuçların açıklanması ile birlikte, e-Devlet'e TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak ''Kuralı Satış Projeleri İçin Kura Sonucu Sorgulama'' hizmeti ile sonuçlara erişilebilir.